Zpět na výpis

Okouzlující rustikální vila v tradičním stylu obklopena přírodou, Mallorca

3
ID: SP0646

Krásná tradiční vila obklopená přírodou, vhodná pro ty, co vyhledávají klidné místo nedaleko rušného centra. Unikátní historický dům s moderním vybavením…

Čtěte více

30 825 000 Kč

1 250 000 €

1 115 716 £

1 205 750 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato okouzlující rustikální nemovitost se nachází v krásné oblasti obklopené přírodou na okraji města, méně než 5 min jízdy do centra Calvia.

Dům z roku 1880 byl rekonstruován a je ve velmi dobrém stavu. Nemovitost o ploše 195 m2 leží na pozemku o velikosti 931 m2. K dispozici jsou 3 velké pokoje a 2 koupelny, prostorný obývací pokoj a jídelna vybavená tradičním mallorským krbem. Nemovitost je díky velkým oknům světlá a nabízí výhledy na okolní přírodu a hory.

Vila nabízí krásné podlahy, elektrické vytápění, krb a další. Venku vilu obklopuje terasovitá zahrada. Parkování je v blízkosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247