Zpět na výpis

Luxusní vila na prodej s výhledem na moře, Sardinie

7 1 ano 150m
ID: IT0896

Na prodej - Luxusní vila s výhledem na moře v Portobellu na Sardinii se nachází jen 150 m od smaragdového moře...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní, nově postavená vila v oblasti Portobello di Gallura na Sardinii. Vila má pozemek o ploše 4000 m2 s velkými terasami, které jsou ideálním místem na pozorování západu slunce a s výhledem na smaragdové moře. Krásná zahrada obklopuje vilu zelenými trávníky a květinovými záhony.

V přízemí vily se nachází obývací pokoj s velkými okny s výhledem na moře, kuchyň, hlavní ložnice, dále šatna, koupelna s dvoulůžkovým pokojem, venkovním obývacím pokojem, koupelnou a šatnou u bazénu a velkou terasou s výhledem. Ve spodním patře jsou dva prostory s výhledem na zahradu a dále i s výhledem na moře. První část se skládá ze vstupní haly a 3 ložnic se 2 koupelnami, zatímco ve druhé části se nachází další 2 ložnice se 2 koupelnami. K vile náleží i přístavba s ložnicí, koupelnou, prádelnou a skladovací místností. Garáž je rovněž součástí vily.

Vila byla zřízena v etnickém elegantním stylu s velkým důrazem na detail a všechny povrchové úpravy jsou v nejvyšší kvalitě s ohledem na použití jemného místního mramoru a dřeva.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247