Zpět na výpis

Luxusní střešní apartmán s 270° výhledem v Santa Ponsa

2 1 ano 1 000m
ID: SP0613

Unikátní rozlehlý apartmán v první linii s obrovskou terasou, společným bazénem a neodolatelnými 270° výhledy na moře v Santa Ponsa na Mallorce...

Čtěte více

24 536 700 Kč

995 000 €

888 110 £

959 777 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento unikátní střešní apartmán se nachází v devátém patře bývalého samostatného hotelu v první linii v Santa Ponsa na Mallorce. Budova je situovaná přímo u moře, během pár minut chůze podél krásné promenády se ocitnete na široké písečné pláži Santa Ponsa. V okolí lze nalézt mnoho obchodů, supermarkety a několik dobrých restaurací. K dispozici je také komunitní parkování a více pakovacích míst v okolí.

Tento zrekonstruovaný apartmán se rozkládá na ploše 235 m2 (z toho 55 m2 tvoří terasa). Skládá se z velmi prostorného obývacího pokoje a jídelny s kuchyní, přilehlé technické místnosti, 2 ložnic s vlastními koupelnami a toalety pro hosty. Obrovská terasa ve tvaru písmene L je přístupná jak z obývacího pokoje, tak z ložnic a nabízí slunná i stinná místa v každém ročním období a kdykoliv během dne. Tato terasa nabízí neodolatelný 270 stupňový výhled na moře.

Byt dále disponuje dvojitými plastovými okny, klimatizací v ložnicích a mramorovým vytápěním ve všech pokojích. Majiteli je k dispozici i společný bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247