Zpět na výpis

Luxusní střešní apartmán s 270° výhledem v Santa Ponsa

2 1 ano 1 000m
ID: SP0613

Unikátní rozlehlý apartmán v první linii s obrovskou terasou, společným bazénem a neodolatelnými 270° výhledy na moře v Santa Ponsa na Mallorce...

Čtěte více

24 233 225 Kč

995 000 €

853 162 £

1 071 508 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento unikátní střešní apartmán se nachází v devátém patře bývalého samostatného hotelu v první linii v Santa Ponsa na Mallorce. Budova je situovaná přímo u moře, během pár minut chůze podél krásné promenády se ocitnete na široké písečné pláži Santa Ponsa. V okolí lze nalézt mnoho obchodů, supermarkety a několik dobrých restaurací. K dispozici je také komunitní parkování a více pakovacích míst v okolí.

Tento zrekonstruovaný apartmán se rozkládá na ploše 235 m2 (z toho 55 m2 tvoří terasa). Skládá se z velmi prostorného obývacího pokoje a jídelny s kuchyní, přilehlé technické místnosti, 2 ložnic s vlastními koupelnami a toalety pro hosty. Obrovská terasa ve tvaru písmene L je přístupná jak z obývacího pokoje, tak z ložnic a nabízí slunná i stinná místa v každém ročním období a kdykoliv během dne. Tato terasa nabízí neodolatelný 270 stupňový výhled na moře.

Byt dále disponuje dvojitými plastovými okny, klimatizací v ložnicích a mramorovým vytápěním ve všech pokojích. Majiteli je k dispozici i společný bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247