Zpět na výpis

Exkluzivní vila s výhledem na moře u Golfo Aranci

4 1 ano
ID: IT0935

Luxusní plně vybavená vila s výhledem na moře jen 15min od letiště v Olbii...

Čtěte více

80 223 000 Kč

3 300 000 €

2 744 543 £

3 744 015 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečná zbrusu nová ultrastylová vila s nádherným výhledem na moře na klidném místě na východním pobřeží Sardinie v oblasti Golfo Aranci. K prodeji plně vybavená elegantním nábytkem italských značek (Armani, atd.). Obklopená zahradou s bazénem.

POLOHA: Tato exkluzivní nemovitost je položena na krásném a klidném místě nabízející absolutní soukromí. Centrum Golfo Aranci je necelých 10min autem a úžasné písčité pláže jen 5min jízdy od vily, jako například Spiaggia Cala Sassari, Spiaggia Bianca nebo malebná Spiaggia Punta Pedrosa. Letiště v Olbii je také jednoduše dosažitelné za pouhých 15min autem.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila je velkoryse řešena, aby nabídla maximální pohodlí a vysoký komfort bydlení. Elegantní interiéry maximálně využívají panoramatické polohy a většina místností poskytuje divukrásné výhledy na moře a okolní krajinu. Všechny prostory jsou vzdušné a prosluněné. Místnosti jsou rozložené na dvou podlažích a najdete zde 4 ložnice, každou s vlastní koupelnou a verandou s výhledem, velký otevřený obývací prostor s kuchyní a jídelnou. Samozřejmostí je také sauna. Vila je obklopena udržovanou zahradou, jejíž dominantou je infinity bazén s relaxační plochou. Nemovitost je luxusně vybavena známými italskými značkami s důrazem na minimalismus a funkčnost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528