Zpět na výpis

Dům se 2 byty u jezera i lyžování

5 1 600m
ID: AT0232

Tento zrekonstruovaný dům v Bodensdorfu u jezera Ossiach se skládá ze dvou bytových jednotek a lze jej užít jako volnočasový dům, trvalé bydliště nebo na pronájem…

Čtěte více

10 601 650 Kč

430 000 €

375 227 £

425 018 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělou kombinaci zimní i letní dovolené nabízí tento přízemní dům se dvěma bytovými jednotkami, který se nachází 1600m nebo 3 minuty jízdy od pláže jezera Ossiach a centra střediska Bodensdorf. Za 5 minut se dostanete ke konci sjezdovky střediska Gerlitzen (přes 40 km sjezdovek), odkud jezdí i skibus. Dům, který se skládá ze dvou bytových jednotek pochází ze 70. let, ale prošel celkovou rekonstrukcí v letech 2015-20. Oba byty se nabízí s veškerým nábytkem. Jsou moderní, světlé, výška stropu je 3,1m. Větší byt o užitné ploše 115m2 se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, předsíně, 3 ložnic a obrovské koupelny, s vanou i sprchou a 2 spíží. Menší byt o ploše 55m2 se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupleny a předsíně. Má i hezkou předzahrádku s posezením. K domu patří 4 parkovací místa. Topení v podlaze i radiátory. Skvělé napojení na dálnici umožňuje dobrou doproavu z ČR a snadný výjezd směrem do Itálie. Užití: Dům je možné užívat pro vlastní bydliště nebo rekreaci nebo celý/část pronajímat.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247