Zpět na výpis

Domek s bazeném v Quarteiře u Vilamoury

3 1 550m
ID: PT0234

Dvojdomek s třemi ložnicemi se rozkládá na dvou podlažích. V blízkosti nemovitosti je pláž a veškerá občanská vybavenost, stejně jako mezinárodní letiště.

Čtěte více

27 172 800 Kč

1 147 500 €

1 009 466 £

1 233 054 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dvojdomek na prodej s užitnou plochou 170 m2 leží v Quarteiře u Vilamoury. Má celkem 3 ložnice.

Jedna ložnice je v přízemí, zbylé dvě jsou v prvním patře. Jedna z ložnic v patře má přístup na balkon, druhá má terasu. K dispozici jsou tři koupelny. Dům mám dostatek úložného prostoru. Garáž je v suterénu a je zde místo pro dvě vozidla. V suterénu je také herna. Nemovitost je plně zařízená. Má tepelnou a akustickou izolaci. Je světlá.

Venku je bazén, zahrada a terasa s grilem. Okna jsou dvojitá s elektrickými roletami. Dveře jsou bezpečnostní s interkomem. V domě je klimatizace, předinstalace centrálního vysavače a bezpečnostní kamery.

Dům se nachází v rezidenční čtvrti blízko obchodů, služeb, nemocnice a dalšího. Je velmi dobře dostupný v blízkosti autobusových linek, které obsluhují pláž a centrum města. Na mezinárodní letiště ve Faru dojedete autem za 20 min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247