Zpět na výpis

Atraktivní apartmány v lyžařské oblasti Rußbach - Dachstein West

1-2
ID: AT0248

Velmi kvalitně postavené apartmány určené k turistickému pronájmu v krásné lokalitě jen 5 minut od lyžařského vleku v Russbachu v oblasti Dachstein West...

Čtěte více

8 989 950 Kč - 14 182 742 Kč

365 000 € - 575 832 €

305 469 £ - 481 914 £

373 461 $ - 589 180 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi kvalitní apartmány v alpském venkovském stylu s nádherným výhledem na hory v lyžařské oblasti Rußbach - Dachstein West. Apartmány postavil osvědčený developer, který staví vysoce kvalitní objekty.

POLOHA: Atraktivní apartmány jsou situovány na slunném a klidném místě v centru Rußbachu, s výhledem na sjezdovku, centrum obce a okolní hory, jen cca 5 minut od lyžařského vleku. Městečko Rußbach am Paß Gschütt je součástí lyžařské oblasti Dachstein West, která nabízí 51 km sjezdovek a nespočet dalších volnočasových aktitvit jak během zimní sezóny, tak během léta. Oblast je navíc vzdálená ani ne půl hodiny od oblasti Ski Amadé, golfových hřišť nebo lázní. Přímo v Rußbachu je také přírodní koupaliště a veškerá základní občanská vybavenost.

APARTMÁNY: Apartmány se nacházejí v menší budově a mají předsíň, 1 - 2 ložnice, 1 - 2 koupelny/WC, obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a vstupem na terasu nebo na zahradu. Jedná se o atraktivní bydlení ve venkovském a zároveň moderním stylu, s prostornými pokoji, okny z modřínového dřeva s trojsklem, dřevěnými podlahami včetně podlahového vytápění.

Na prodej jsou v současné době 2 apartmány:

Apartmán Top 1 (52 m²) s terasou a zahradou, sklepem a 2 venkovními parkovacími místy. Cena 365 000 EUR (+ 20% DPH) včetně vybavení, zařízení a parkovacích míst.

Apartmán Top 2 (70 m²) s terasou/balkonem, sklepem, 1 krytým parkovacím místem a 1 nekrytým parkovacím místem. Cena 575 832 EUR (+20 % DPH) včetně vybavení, zařízení a parkovacích míst.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím majitelem. Jedná se o velmi flexibilní model, kdy se o pronájem může starat i samostný majitel nebo eventuálně místní agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247