Zpět na výpis

Atraktivní apartmány v lyžařské oblasti Rußbach - Dachstein West

1-2
ID: AT0248

Velmi kvalitně postavené apartmány určené k turistickému pronájmu v krásné lokalitě jen 5 minut od lyžařského vleku v Russbachu v oblasti Dachstein West...

Čtěte více

9 291 075 Kč - 10 691 100 Kč

365 000 € - 420 000 €

312 295 £ - 359 353 £

392 924 $ - 452 131 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi kvalitní apartmány v alpském venkovském stylu s nádherným výhledem na hory v lyžařské oblasti Rußbach - Dachstein West. Apartmány postavil osvědčený developer, který staví vysoce kvalitní objekty.

POLOHA: Atraktivní apartmány jsou situovány na slunném a klidném místě v centru Rußbachu, s výhledem na sjezdovku, centrum obce a okolní hory, jen cca 5 minut od lyžařského vleku. Městečko Rußbach am Paß Gschütt je součástí lyžařské oblasti Dachstein West, která nabízí 51 km sjezdovek a nespočet dalších volnočasových aktitvit jak během zimní sezóny, tak během léta. Oblast je navíc vzdálená ani ne půl hodiny od oblasti Ski Amadé, golfových hřišť nebo lázní. Přímo v Rußbachu je také přírodní koupaliště a veškerá základní občanská vybavenost.

APARTMÁNY: Apartmány se nacházejí v menší budově a mají předsíň, 1 - 2 ložnice, 1 - 2 koupelny/WC, obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a vstupem na terasu nebo na zahradu. Jedná se o atraktivní bydlení ve venkovském a zároveň moderním stylu, s prostornými pokoji, okny z modřínového dřeva s trojsklem, dřevěnými podlahami včetně podlahového vytápění.

Na prodej jsou v současné době 2 apartmány:

Apartmán (52 m²) s terasou a zahradou, sklepem a 2 venkovními parkovacími místy. Apartmán má 1 ložnici. Cena 365 000 EUR (+ 20% DPH) včetně vybavení, zařízení a parkovacích míst.

Apartmán (62 m2) s terasou a zahradou, sklepem a 2 parkovacími místy (jedno kryté a jedno nekryté). Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny a samostatnou toaletu. Cena 420 000 EUR (+ 20% DPH) včetně vybavení, zařízení a parkovacích míst. Navíc je možné bezplatně užívat úschovnu lyží a lyžařských bot (pro 4 páry) u spodní stanice lanovky.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím majitelem. Jedná se o velmi flexibilní model, kdy se o pronájem může starat i samotný majitel nebo eventuálně místní agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247