Zpět na výpis

Apartmánový dům s 5 byty, Hermagor

ID: AT0216

Skvělá investiční příležitost! Apartmánový dům s 5 byty na prodej v oblíbené oblasti Hermagor a jen 10 minut jízdy autem od lyžařského střediska Nassfeld...

Čtěte více

11 533 500 Kč

450 000 €

384 617 £

530 398 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V samém srdci lyžařské oblasti Hermagor se nachází tento apartmánový dům s 5 byty na prodej.

POLOHA: Nemovitost je umístěna v klidné poloze s nádherným výhledem na okolní hory. Oblast Hermagor je oblíbenou turistickou destinací. Jen 5 minut jízdy od budovy je jezero Presseggersee s možností koupání a za pouhých 10 minut se autem dostanete do lyžařského areálu Nassfeld s více než 105 kilometry sjezdovek. V bezprostřední blízkosti najdete také golfové hřiště.

NEMOVITOST: Prostorný bytový dům sestává z celkem 5 apartmánů, každý s vlastním vchodem, které nabízejí ubytování pro 2, 4 a 6 osob. Apartmány jsou prodávány plně zařízené. V přízemí je v současné době k dispozici útulný společenský prostor a prádelna, dále je zde další prostor pro rozšíření nebo vybudování dalších apartmánů. Do prvního patra se dostanete po vnějším schodišti. Zde jsou tři apartmány, každý s vlastními vchodovými dveřmi a malou terasou / posezením před bytem. Dva apartmány mají dvě prostorné ložnice, koupelnu s vanou a obývací pokoj s kuchyní. Třetí byt má prostornou ložnici, koupelnu s vanou a obývací pokoj s kuchyní. Kuchyně jsou vybaveny vestavěnými spotřebiči. V druhém patře jsou dva identické apartmány, každý s ložnicí, koupelnou s vanou a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Apartmány v prvním a druhém patře jsou vybaveny nábytkem a lze je ihned pronajmout. V suterénu je kotelna.

Pozemek o ploše 578 m2 je obdélníkového tvaru a je z velké části využíván jako parkovací plocha.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247