Zpět na výpis

Apartmán přímo u moře v Šibeniku

3 ano 10m
ID: CH0133

Velmi pěkný apartmán rozdělen originálně na dva byty, které jsou světlé a slunečné, se nachází přímo u moře a nabízí tak úchvatný výhled z balkonu a terasy.

Čtěte více

8 337 000 Kč

350 000 €

307 775 £

381 277 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Překrásný apartmán, který leží v první řadě u moře v šarmantní městské čtvrti Dolac je vzdálen jen pár minut od pláže Banj a slavné katedrály Sv. Jakuba.

Originální byt má plochu 97 m2, ale majitelé ho během renovace rozdělili na dva samostatné byty, což není problém vrátit do původního stavu, pokud by to budoucímu majiteli nevyhovovalo. Oba byty jsou plně vybavené a klimatizované. První byt o rozloze 46 m2 se skládá z ložnice, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, koupelny a balkonu s výhledem na moře. Druhý větší byt o rozloze 51 m2 má kuchyň s jídelnou, dvě ložnice a koupelnu. Terasa o rozloze 16 m2 nabízí kouzelný výhled na moře a šibenický záliv.

Oba byty jsou orientovány na jih, slunečně a světlé. Je zde možnost zakoupení i kotviště pro loď přímo pod apartmánem.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247