Zpět na výpis

Velký apartmán v Castello-Molina Val di Fiemme

3
ID: IT1199

Prostorný apartmán ve výborném stavu v oblasti Val di Fiemme v italských Dolomitech

Čtěte více

6 955 650 Kč

290 000 €

253 911 £

310 798 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velký apartmán se 3 ložnicemi v klidné oblasti Castello-Molina ve Val di Fiemme v lyžařském areálu Dolomiti Superski.

Tento útulná a světlá apartmán se rozprostírá v druhém patře rezidenční budovy s celkově pouze 3 apartmány. Jednotka o výměře asi 100m2 se skládá z obývacího pokoje s velkým balkónem, který nabízí krásné, panoramatické pohledy do hor, kuchyně s jídelnou, tří ložnic, koupelny a spíže. Apartmán je nabizen k prodeji plně vybaven s nábytkem v ceně.

Val di Fiemme se nachází v provincii Trentino v italských Dolomitech a skládá se z 5 lyžařských areálů, které kombinují nádherné scenérie a perfektně udržované terény. Celkově je zde více než 100 km sjezdovek, ale tato oblast je také součástí širšího Dolomiti Superski, který zahrnuje rozsáhlou lyžařskou oblast s více než 1200 km sjezdovek. Tato oblast je v létě stejně okouzlující svými impozantními vrcholy a svěžími loukami, které vytvářejí nádherné prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku. Val di Fiemme je mezinárodně proslulý jako gastronomická destinace s několika restauracemi s hvězdičkou Michelin.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528