Zpět na výpis

Velký apartmán nedaleko vleku u Bormia

5
ID: IT0823

Velký apartmán v panoramatické klidné pozici u Bormia

Čtěte více

9 864 000 Kč

400 000 €

357 029 £

385 840 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velký prostorný apartmán s 5 ložnicemi a 3 koupelnami v klidné panoramatické poloze v horách jen 5 min jízdy od lyžařského areálu Bormio.

Tento obrovský apartmán o celkové výměře asi 220m2 se nachází v přízemí, prvním a podkrovním patře pohledné vily, která je výhodně umístěna jen 5 min jízdy / 20 min pěšky od vleků lyžařské oblasti Bormio. Ve vile je jen jeden další byt. Apartmán se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, 2 ložnic a 2 koupelen v přízemí. V prvním patře najdete další salón-obývací pokoj, 3 ložnice, šatnu a koupelnu se sprchou a další místnost v podkroví. Apartmán má k dispozici garáž a je obklopen poměrně rozlehlou zahradou. Z oken a balkónů nabízí krásné pohledy na horské vrcholky a je zde cítit krásná vůně a slyšet šum z blízkého lesa.

Bormio je díky své nezkažené přírodě, široké škále sportovního vyžití a příjemné atmosféře velmi oblíbené prázdninové středisko v zimě i v létě. Město se nachází v nadmořské výšce 1.225m a je obklopeno vrcholky Rétských Alp. Město je známé také svými léčivými termálními prameny, za nimiž sem cestovali už příslušníci římské aristokracie v dobách starého Říma. Bormio se rozprostírá okolo historických míst Piazza Cavour a Via Roma, která ležela na obchodní stezce mezi Benátkami a Švýcarskem. Město tak disponuje krásným zachovalým středověkým centrem. Bormiu dominuje zřícenina hradu Castello di San Pietro, která stojí nad městem. V Bormiu jsou pravidelně organizovány závody světového poháru v alpském lyžování. Středisko se může pochlubit více než 50km perfektně upravených sjezdovek. Areál je poměrně rozlehlý a patří sem také terény v Santa Caterina di Valfurva nebo Cima Bianca. Díky své poloze uvnitř národního parku tento rezort nabízí široké možnosti vyžití i mimo zimu. Oblíbená je samozřejmě horská turistika, cyklostezky, lezení a mnoho dalšího. Z Prahy do Bormia dojedete za asi 11 hodin, z Milána jsou to necelé 3 hodiny jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528