Zpět na výpis

Panoramatický hotel v údolí Cervino blízko Matterhornu

9
ID: IT1307

Alpský hotel s 9 pokoji na panoramatickém místě v údolí Cervino blízko Cervinie a Matterhornu s širokou nabídkou aktivit v zimě i v létě

Čtěte více

14 000 250 Kč

550 000 €

470 581 £

592 077 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Výborná příležitost koupě alpského penzionu v idylické oblasti La Magdeleine v údolí Cervino blízko Matterhornu a švýcarských hranic. Dobrý stav a krásná lokalita s celoročním vyžitím. Jen cca 35 minut jízdy od nemovitosti se nachází lyžařský rezort Valtournenche, který je součástí světoznámého lyžařského areálu Zermatt/Breuil-Cervinia/Valtournenche s více než 320km sjezdovek.

POPIS NEMOVITOSTI: Dům stojí na prosluněném místě s krásným výhledem na hory a okolní krajinu údolí Valle del Cervino. Penzion byl postaven v 90.letech a nachází se v dobrém stavu s možností moderní rekonstrukce. Nemovitost se rozkládá na třech podlažích o celkové výměře asi 725m2. Přízemí je tvořeno restaurací o výměře 200m2 a venkovní terasou o výměře 100m2 s krásným výhledem. V prvním a druhém patře je umístěno 9 pokojů s koupelnami. Všechny pokoje mají balkón a některé i kuchyňský koutek. K hotelu patří garáž s kapacitou 8 parkovacích míst plus venkovní parkoviště stejné velikosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528