Zpět na výpis

Nové, již dokončené apartmány v lyžařském středisku Planneralm

1-3
ID: AT0267

Krásné, právě dokončené apartmány jen pár metrů od spodní stanice lanovky ve vysoko položeném středisku s dostatkem sněhu bez nutnosti zasněžování...

Čtěte více

8 532 312 Kč - 17 942 483 Kč

349 900 € - 735 800 €

303 825 £ - 638 909 £

372 639 $ - 783 617 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové apartmány v nejvýše položené štýrské lyžařské obci Planneralm, jen cca 100 metrů od spodní stanice lanovky. Již hotové a připravené k předání novým majitelům!

POLOHA: Apartmány budou situovány v obci Planneralm ve spolkové zemi Štýrsko. Tato vysoce položená oblast nabízí 16 km sjezdovek, samostatný areál pro děti, kde se mohou naučit lyžovat, snowpark nebo trasy pro skialpy, případně terény pro freeriding. V létě jsou zase k dispozici turistické trasy, areál pro 3D lukostřelbu nebo dobře vybavené dětské hřiště. V obci jsou také lyžařské školy a 2 obchody se sportovním oblečením. Jedná se sice o menší středisko, ale s výbornými sněhovými podmínkami. Vzhledem k vysoké nadmořské výšce a severně orientovaným svahům je zde vždy hodně sněhu bez nutnosti zasněžování sněhovými děly. Zimní sezóna je dlouhá – od začátku prosince do první poloviny dubna. Kromě toho je lyžařská oblast Planneralm součástí Schneebären, oblasti, kam kromě ní patří další 4 střediska (Tauplitz, Ski Riesneralm, Loser a Kaiserau), ve kterých je možné využívat jeden společný skipas.

NEMOVITOST: Rezidence zahrnuje celkem 7 apartmánů. Zájemci mohou vybírat mezi menšími apartmány s 1 ložnicí a s velkou terasou, třípodlažními apartmány se 3 ložnicemi, saunou a terasou nebo dvoupodlažními apartmán se 2 ložnicemi a balkonem. Apartmány jsou kompletně vybaveny nábytkem a připraveny k používání, ke každému patří parkovací místo. Navíc mohou majitelé využívat lyžárnu a místnost pro ukládání jízdních kol.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním majitelem. Majitel může apartmán užívat 2 týdny v hlavní sezóně a 2 týdny ve vedlejší sezóně plus v rámci „last minute“ rezervace. O provoz a pronájem se bude starat zkušená a zavedená pronajímatelská agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247