Zpět na výpis

Nadčasové apartmány jen 200 m od lanovky, Schladming

2-3
ID: AT0244

Nový projekt elegantních a nadčasových apartmánů na prodej jen 200 metrů od lanovky ve Schladmingu, v jednom z nejvyhledávanějších rakouských středisek!

Čtěte více

17 701 417 Kč - 25 970 679 Kč

717 819 € - 1 053 150 €

640 706 £ - 940 013 £

692 408 $ - 1 015 869 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní apartmány v jedinečné lokalitě v lyžařské oblasti Schladming - pouhých 200 metrů od lanovky Silver Jet Reiteralm. Půvabné prostředí poblíž koupacího jezera zasazeného mezi alpskými štíty. Kombinace profesionálního turistického pronájmu a soukromého užití.

POLOHA: Tato nemovitost bude těžit především z polohy v těsné blízkosti lyžařských vleků. Lyžařská oblast Schladming nabízí 123 km komfortně propojených a vždy skvěle udržovaných sjezdovek. Navíc je součástí rozsáhlé oblasti Ski Amadé s celkem 760 km sjezdovek, z nichž většina je dostupná autem během několik málo minut. Schladming je vyhlášené a vcelku velké štýrské středisko situované doprostřed horské scenérie pod ledovcem Dachstein s mnoha vodopády a nedotčenými alpskými jezery a s širokou nabídkou letních i zimních aktivit. Mezi oblíbené aktivity patří adrenalinové sporty jako paragliding nebo horolezectví na via ferratách. Tato lokalita slibuje solidní potenciál růstu cen a vysokou obsazenost turistických pronájmů, a je tedy výbornou příležitostí k investici na rostoucím trhu s alpskými nemovitostmi.

NEMOVITOST: Projekt se bude skládat ze 3 budov s celkem 25 bytovými jednotkami různých velikostí a dispozic. Byty budou rozmístěny ve 3 podlažích a každý bude mít buď zahradu nebo balkon/terasu a jedno nebo dvě parkovací stání v podzemní garáži. Součástí rezidence bude fitness centrum, lyžárna a kolárna. Velký důraz je kladen na udržitelnost, energetickou účinnost a nadčasovou eleganci.

UŽITÍ: Byty nabízejí kombinaci soukromého užití majitelem a profesionálně spravovaného turistického pronájmu se zajímavým investičním výnosem. Soukromé užití je omezeno na 6 týdnů v roce s možností rozšíření o tzv. "last minute" pobyt.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247