Zpět na výpis

Luxusní apartmán v Bocenago, oblast Madonna di Campiglio

4
ID: IT1176

Nádherný apartmán v tradičním hosrkém stylu v posledním patře rezidenční budovy ve vesničce Bocenago jen 5min jízdy od vleků v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio a 300m od golfového hřiště

Čtěte více

11 910 000 Kč

500 000 €

439 678 £

544 681 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný nedávno zrekonstruovaný apartmán v tradičním horském stylu v druhém podkrovním patře příjemné rezidenční budovy ve vesničce Bocenago, 5 min jízdy autem nebo ski busem k vlekům v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio. Golfové hřiště Golf Club Rendena se vzdáleno pouhých 300m od domu.

Tento vkusně vybavený apartmán o výměře asi 146m2 je součástí dobře udržované budovy, která se nachází na slunečném a panoramatickém místě. Apartmán se skládá z předsíně, obývacího pokoje s východem na balkón s krásným výhledem na hory, kuchyně s jídelnou, 2 velkých ložnic a 2 menších ložnic a 3 koupelen/WC. K nemovitosti také patří 2 parkovací místa v garáží. Byt má úžasnou horskou atmosféru a nabízí klid a veškeré pohodlí.

Lyžařská oblast Campiglio Dolomiti di Brenta nabízí přes 150km perfektně upravených a plně propojených terénů pro lyžaře všech úrovní. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528