Zpět na výpis

Dvě vily v první linii u moře, Trogir

ano 5m
ID: CH0073

Dvě vily na prodej v neopakovatelné poloze přímo u průzračného moře u Splitu. Skvělá vybavenost v okolí, soukromý bazén a vlastní kotviště samozřejmostí!

Čtěte více

25 245 000 Kč

990 000 €

842 877 £

1 177 197 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dvě krásné vily na prodej v první řadě u moře v naprosto jedinečné poloze poblíž města Trogir.

Nemovitost sestává ze 2 vil, které jsou umístěny na pozemku o velikosti 494 m2. K dispozici je bazén, sluneční terasa a kotviště pro loď. První vila o ploše 291,40 m2 prošla v roce 2015 kompletní rekonstrukcí a skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí je obývací pokoj, kuchyň, dvě ložnice (jedna s vlastní koupelnou, druhá s toaletou). Dále je zde terasa s výhledem na moře a bazén. V patře jsou v první části dvě ložnice s balkonem, koupelna se sprchou, obývací pokoj a kuchyň; ve druhé části je samostatná jednotka skládající se z ložnice, kuchyně, jídelny, koupelny se sprchou a balkonu.

Druhá vila o velikosti 91,80 m2 byla postavená v roce 2016 a má dvě patra. V přízemí je kuchyň, jídelna, obývací pokoj, WC a terasa. V prvním patře jsou 2 ložnice s vlastní koupelnou a balkon.

Nedaleko vily je pláž, pekařství, kavárna, supermarket a dvě restaurace. Ideální jak pro rodinné dovolené, tak jako investiční nemovitost.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247