Zpět na výpis

Atraktivní vila v Tione di Trento

4
ID: IT0996

Horská vila uprostřed Dolomit di Brenta na prodej - jednoduchý dojezd na sjezdovky i k jezeru Garda...

Čtěte více

16 522 200 Kč

670 000 €

598 024 £

646 282 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorná a světlá vila na prodej v nádherném prostředí italských Alp v městečku Tione del Trento, pouze 20min jízdy do oblasti Madonna di Campiglio a 45min jízdy k jezeru Lago di Garda.

LOKALITA: Lyžařská oblast Campiglio Dolomiti di Brenta nabízí přes 150km perfektně upravených a plně propojených terénů pro lyžaře všech úrovní. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila je umístěna na panoramatickém místě s krásným výhledem na okolní skály a přírodu. Je obklopena zahradou o ploše 700m2. Nemovitost je rozložena na třech podlažích. V přízemí najdete předsíň a velký obývací pokoj, který se otevírá přímo na zahradu přes velkou verandu, dále moderně vybavenou kuchyni, prádelnu, pracovnu a koupelnu. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, které je tvořeno velkou manželskou ložnicí s vlastní koupelnou, šatnou a přístupem na terasu, dále dvěma ložnicemi s přístupem na další terasu a do koupelny plus pokoje pro hosty. V suterénu je garáž pro dvě auta, velký sklep, vinný sklípek, WC a sprcha. Celková vnitřní výměra je asi 218m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247