Zpět na výpis

Zrekonstruovaný vícegenerační dům blízko Bad Kleinkirchheim

ID: AT0298

Čerstvě zrekonstruovaný dům se 2 apartmány a dalším prostorem v podkroví jen kousek od Bad Kleikircheheimu a Turracherhöhe...

Čtěte více

9 093 470 Kč

359 000 €

306 683 £

382 368 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově zrekonstruovaný vícegenerační rodinný dům se 2 samostatnými apartmány na prodej v bezprostřední blízkosti sjezdovek NOCKBERGE, BAD KLEINKIRCHHEIM a TURRACHERHÖHE.

V srdci Korutan, v obci Patergassen, v nadmořské výšce 1 020 m n. m., nedaleko Bad Kleinkirchheimu, je na prodej vícegenerační rodinný dům se 2 apartmány a 2 samostatnými vchody, navíc s možností dalšího rozšíření obytného prostoru v podkroví (cca 90 m2). Dům se navíc může pochlubit krásným panoramatickým výhledem na lesy a hory.

Dům je velmi klidný a slunný. Jeho plocha je cca 140 m2. Velikost pozemku je 1680 m2. Dům prošel kompletní rekonstrukcí mezi lety 2021 a 2023 (nový krytý přístřešek pro auto, nové dveře a okna, nová kompletní vnější tepelná izolace, krytiny, rozvody, vnější a vnitřní výmalba).

V přízemí obývací pokoj s jídelnou a kamny na pelety, kuchyně, koupelna se sprchou, WC, předsíň, úložný prostor, prádelna a galerie s ložnicí. V patře jsou 3 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC, kuchyně s obývacím pokojem a jídelna, terasa (východní strana), balkon.

Vychutnejte si útulnou atmosféru této nemovitosti uprostřed korutanských hor: čtyři lyžařské areály, golfové hřiště a dvoje termální lázně, mezi mimořádně oblíbeným Bad Kleinkirchheimem (103 km sjezdovek), které je vzdálené pouhých 6 km, a Turracherhöhe (43 km). Do 4 krásných turistických a lyžařských oblastí se dostanete asi za 10-15 minut. V létě i v zimě nabízí oblast velkolepou kulisu pro milovníky přírody a sportu. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou také jezera jako je Millstättersee, Feldsee, Afritzersee nebo Ossiachersee.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247