Zpět na výpis

Vila s osobitým designem, Algoz

2 1
ID: PT0251

Jedinečná vila jen 20 minut jízdy od moře vybavená a zařízená v originálním stylu se může pochlubit velkým bazénem, posilovnou a nespočtem míst k relaxaci!

Čtěte více

26 219 100 Kč

1 060 000 €

903 017 £

1 150 213 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující nemovitost s jedinečným stylem a krásnými venkovními prostory určenými k relaxaci a společenskému posezení pouhé 2 minuty chůze od centra městečka Algoz, 20 minut od krásných pláží a 15 minut od golfových hřišť.

Nemovitost (309 m2) se skládá z hlavní budovy, samostatného studia, prostorných venkovních ploch obklopujících velkorysý bazén, tenisového kurtu a samostatné posilovny o rozloze 170 m2.

Jedná se vlastně o bývalou restauraci předělanou na bydlení v loftovém stylu v klidné rezidenční čtvri. Nachází se na pozemku o rozloze 2560 m2. Nabízí prostorný obývací prostor s několika prostory, včetně salonků, z nichž jeden je vybaven krbem, jídelny, plně vybavené profesionální kuchyně, ložnice, koupelny a samostatného WC.

Studio se samostatným přístupem se skládá z otevřené kuchyně, obývacího pokoje, ložnice v mezipatře, koupelny a terasy poskytující soukromý prostor. Snadno by šel vybudovat přístup do studia z hlavní vily a propojit tak oba prostory.

Z hlavní vily se vstupuje na rozlehlou terasu. Kolem 17 metrů dlouhého bazénu bylo vytvořeno a stylově zařízeno několik míst pro relaxaci a odpočinek. Společenský zážitek rozšiřuje tenisový kurt. Tuto nemovitost doplňuje posilovna o rozloze 170 m2 s pánskými a dámskými šatnami se sprchami a parní lázní.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247