Zpět na výpis

Stylový apartmán na Lago di Como

2
ID: IT0887

Krásný apartmán v prvníí linii Lago di Como s venkovním prostorem

Čtěte více

7 912 000 Kč

320 000 €

275 833 £

338 235 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní apartmán se 2 ložnicemi, garáží a dvorkem u městečka Varenna hned na pobřeží jezera Lago di Como.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Pro tuto oblast jsou charakteristická malebná městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

POPIS NEMOVITOSTI: Apartmán se nachází v přízemí menšího obytného domu, který je úžasně položen hned na pobřeží jezera Lago di Como. Má výměru asi 100m2 a skládá se ze vstupní předsíně, obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen a příjemného venkovního dvorku k posezení o výměře asi 80m2. V ceně apartmánu je dále zahrnut sklípek s úložným prostorem a garáž. Nemovitost je ideální pro kombinaci vlastního užití a pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247