Zpět na výpis

Stylový apartmán na Lago di Como

2
ID: IT0887

Krásný apartmán v prvníí linii Lago di Como s venkovním prostorem

Čtěte více

7 536 000 Kč

320 000 €

282 120 £

348 357 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní apartmán se 2 ložnicemi, garáží a dvorkem u městečka Varenna hned na pobřeží jezera Lago di Como.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Pro tuto oblast jsou charakteristická malebná městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

POPIS NEMOVITOSTI: Apartmán se nachází v přízemí menšího obytného domu, který je úžasně položen hned na pobřeží jezera Lago di Como. Má výměru asi 100m2 a skládá se ze vstupní předsíně, obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen a příjemného venkovního dvorku k posezení o výměře asi 80m2. V ceně apartmánu je dále zahrnut sklípek s úložným prostorem a garáž. Nemovitost je ideální pro kombinaci vlastního užití a pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247