Zpět na výpis

Ski-in ski-out apartmánový dům v Kals am Großglockner

15
ID: AT0302

Výjimečný, nízkoenergetický apartmánový dům umístěný přímo na sjezdovce tyrolského lyžařského střediska Kals am Großglockner...

Čtěte více

49 665 525 Kč

1 995 000 €

1 685 863 £

2 138 543 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečný nízkoenergetický apartmánový dům s celkem 6 kvalitně vybavenými apartmány se nachází přímo na sjezdovce v Kals am Großglockner v Tyrolsku.

POLOHA:Obec leží v nadmořské výšce 1 325 m, a proto patří k lyžařským oblastem s tradičně vynikajícími sněhovými podmínkami. Dům je umístěny v části obce Großdorf, která je velmi slunná. Restaurace a obchody jsou v docházkové vzdálenosti. Čtyřpodlažní, komerčně využívaný a na jih orientovaný dům byl postaven v roce 2014 na pozemku o rozloze 1 145 m2. Poloha je ideální - hosté mohou začít lyžovat přímo u vchodových dveří a v bezprostřední blízkosti začínají také turistické trasy do oblasti Großglockneru. Lyžařská oblast Großglockner Resort Kals-Matrei se nachází uprostřed národního parku Vysoké Taury. Výchozími body jsou dvě vesnice: Kals am Großglockner a Matrei. Vesnička Kals nabízí pravou tyrolskou pohostinnost a tradici daleko od ruchu a shonu. Na 44,6 km perfektně upravených sjezdovek (pro začátečníky i pokročilé) je možné sjet přímo až do centra obce. Vysoká nadmořská výška a systém zasněžování zajišťují dostatek sněhu až do jara. Kromě toho vám středisko Großglockner nabízí špičkovou infrastrukturu: 3 gondoly a 6 sedačkových lanovek. Tento region je známý svou nedotčenou přírodou, majestátními horskými štíty a širokou nabídkou outdoorových aktivit po celý rok. Nezáleží na tom, zda jste milovníci přírody, dobrodruzi, nebo prostě jen někdo, kdo ocení klid a pohodu - Kals am Großglockner nabízí něco pro každého. Město je vzdáleno jen kousek od města Lienz. které je považováno za vstupní bránu do Dolomit.

NEMOVITOST:Dům o ploše 773 m2 se skládá z celkem 6 bytů. Tři byty (cca 80 m2) mají 2 ložnice a dva byty (cca 85 m2) mají 3 ložnice. Prostorný podkrovní byt se 3 ložnicemi je v současné době využíván jako byt provozovatele (152 m2). Dům je z větší části bezbariérový, nabízí prostor pro 44 osob a každé patro je přístupné moderním osobním výtahem.

Všechny byty jsou zařízeny s velkým důrazem na detail v tradičním rakouském stylu, nábytek byl vyroben na míru truhlářem. Kuchyně jsou vyrobeny ze smrkového dřeva, podlahy z modřínu a ložnice z proslulé švýcarské kamenné borovice. Každý byt má vlastní balkon nebo terasu orientovanou na jih s nádherným výhledem na impozantní vrcholky Vysokých Taur a masivu Glockner. V prvním patře je hostům k dispozici malé wellness centrum se saunou a fitness, malý bar s pecí na pizzu a herna. V přízemí se nachází dostatečné úložné prostory a velká umývárna pro personál. K dispozici je také lyžárna, garáž a také dostatek venkovních parkovacích míst. Dům je také energeticky velmi dobře zajištěn - má fotovoltaický systém o výkonu 19 KwP, tepelné čerpadlo typu země-voda (24 W/m2) a geotermální tepelné čerpadlo (24W/m2). Dům využívá i soukromý zdroj vody. Díky tomu je má velmi nízké provozní náklady.V případě zájmu je možné dokoupit ještě sousední pozemek

Apartmány byly v posledních letech úspěšně pronajímány a mohou se pochlubit stabilním, atraktivním výnosem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247