Zpět na výpis

Řadový dům ve Vale de Parra

2 2 000m
ID: PT0233

Řadový domek na klidném místě dva kilometry od moře je vybavený, má elektrické rolety a vestavěné skříně. V dojezdové vzdálenosti je golfové hřiště.

Čtěte více

8 442 513 Kč

347 500 €

298 660 £

366 954 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Řadový dům o velikosti cca 88 m2 se dvěma ložnicemi nabízí dvě soukromá parkovací místa.

Dům se skládá z přízemí s prostorným a světlým obývacím pokojem, vybavené kuchyně, spíže a sklepa o velikosti 35 m2, kde je třetí pokoj, který může být přetvořen na hernu nebo pracovnu. Z kuchyně je přístup na prostornou a slunnou terasu s markýzou a grilem. Před domem je druhá terasa. V prvním patře jsou dvě ložnice každá s vlastní koupelnou a balkonem. Dům se prodává kompletně zařízený a vybavený. Měsíční poplatky kondominiu jsou 20 EUR měsíčně. V nemovitosti je dále malá prádelna, elektrické rolety, vestavěné skříně a podhledy s LED osvětlením.

Golfové hřiště je vzdáleno cca 20 km, moře leží cca 2 km daleko, nejbližší letiště ve Faru je vzdáleno cca 50 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247