Zpět na výpis

Prostorný apartmán se 4 ložnicemi, Gerlos

4
ID: AT0313

Jedinečná nabídka luxusního čtyřložnicového apartmánu na prodej jen kousek od vleku s napojením na výborně vybavenou lyžařskou oblast Zillertal Arena...

Čtěte více

21 160 750 Kč

850 000 €

718 288 £

911 159 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost ke koupi luxusního bytu se 4 ložnicemi, 3 koupelnami (+ sauna) a 3 parkovacímí místy v rakouském Tyrolsku v letovisku Gerlos. Byt se prodává kompletně zařízený a včetně podzemního parkování.

POLOHA: Projekt je výhodně umístěn na okraji centra Gerlosu v blízkosti restaurací a veškerého místního zařízení pro vaše pohodlí. Je vzdálený 800 m chůze od nejbližšího vleku, který vás vyveze ke 142 km perfektně upravených sjezdovek Zillertal Areny. Gerlos je snadno dostupný z Innsbrucku - pouhých 70 minut jízdy. Zillertal Arena je celoročním rájem pro milovníky hor a má co nabídnout v zimě i v létě, včetně nádherného skvělého lyžování, pěší turistiky, stezek pro horská kola a přírodních krás, jako jsou Krimmlské vodopády.

NEMOVITOST: Tento krásný apartmán pro 10 osob a o ploše 115 m2 se nachází v prvním patře luxusního resortu, který byl dokončen v roce 2010. Budova se vyznačuje velkými, jižně orientovanými terasami/balkony, klasickým rakouským vzhledem zvenčí a moderní vybaveností uvnitř. K vybavení rezidence patří lyžárna, krytá garáž, recepce, fitness centrum a sauna. Byt nabízí nádherný výhled na okolní krajinu, zejména z balkonu o ploše 68 m2 a prodává se včetně veškerého vybavení a zařízení, které je zahrnuto v ceně.

Apartmán má 4 prostorné ložnice, každá s manželskou postelí (a v jedné byla přistavěna patrová postel, byt tedy pojme celkem 10 osob). Tento apartmán má navíc 3 koupelny. V jedné koupelně je vana, sprchový kout a sauna. V druhé koupelně je vana, sprchový kout a toaleta. Třetí koupelna má pouze sprchový kout. K dispozici je prostorná kuchyně s jídelnou se špičkovými spotřebiči včetně kávovaru a topinkovače. V ceně jsou zahrnuty 3 parkovací stání v garáži a samostatná komora 2 m2.

UŽITÍ:Byt je vyhrazený pro turistické pronájmy s obdobím pro vlastní využití. Pronájem zajišťuje renomovaná agentura. S ohledem na vysokou míru obsazenosti místa nabízí velmi atraktivní výnos.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247