Zpět na výpis

Panoramatický byt u Lago di Como

2
ID: IT0873

Vkusný apartmán s parkováním, bazénem a nábytkem u malebného městečka Perledo na Lago di Como

Čtěte více

4 321 400 Kč

170 000 €

146 013 £

205 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný apartmán v perfektním stavu v kondominiu s bazénem v městečku Perledo s úžasným výhledem na Lago di Como.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Charakteristická jsou také malebný městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento světlý a elegantní apartmán je umístěn v prvním a druhém (podkrovním) patře malé rezidence se společným bazénem. Jednotka o výměře asi 65m2 se skládá v prvním patře z předsíně, obývacího pokoje s kuchyní, ložnice, koupelny a terasy (15m2) a na druhém patře pod střechou z dalšího salonku, ložnice a malé terasy (3m2). V ceně apartmánu je jednak garáž, druhé parkovací místo venku a všechen nábytek. Perfektní nemovitost jak na investici, tak na vlastní užití.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247