Zpět na výpis

Panoramatické apartmány u Gröbmingu

1-2
ID: AT0230

Kvalitní, nové byty s překrásnými výhledy v krátké dojezdové oblasti od Schladmingu a dalších lyžařských oblastí…

Čtěte více

5 545 323 Kč - 10 482 312 Kč

224 280 € - 423 956 €

193 325 £ - 365 441 £

237 061 $ - 448 115 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 15 minut jízdy od lyžařské oblasti Schladming v srdci malebného údolí Ennstalu vzniká přestavbou staršího hotelu tento nový projekt 22 apartmánů. Bude vyveden v kvalitě moderního tříhvězdičkového hotelu s použitím kvalitní keramiky, dřeva a moderního sanitárního vybavení. K bytu je možné si přikoupit kompletní nábytkový balíček od místní firmy. Přímo u objektu bude restaurace poskytující snídani formou bufetu a menu na oběd a večeři.

Apartmány nabízejí kombinaci soukromého užívání a profesionálního pronájmu. Řízení pronájmu bude zajišťováno přední místní agenturou zajišťujícími bezproblémové vlastnictví a zajímavý příjem z pronájmu.

Stavba začne na jaře 2022.

Rezidence bude zasazena do nádherné krajiny ve vísce Tunzendorf. Za slunného dne se z bytů naskytnou nádherné výhledy na okolní hory Gtimming, Kamm a Stoder.

V zimě si skvěle zalyžujete v lyžařské oblasti Schladming-Dachstein se 123 km sjezdovek. Za půl hodiny se dostanete také do rodinného střediska Tauplitz s dalšími 50 km sjezdovek. Oblast také rájem pro běžkaře, kteří mají k dispozici přes 220 km tras včetně slunné náhorní plošiny Ramsau am Dachstein. I v létě zde najdete velké množství turistických atrakcí, přes ferraty, minigolf až po lanové dráhy. Něco půl hodiny jsou vzdálena jezera Grundlsee a Altaussee, ale i náhorní plošina Dachstein.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247