Zpět na výpis

Panoramatická vila na Lago di Como

3 ano
ID: IT0941

Nemovitost, která nabízí nádherné výhledy na jezero a nadčasový italský design...

Čtěte více

16 813 000 Kč

680 000 €

586 146 £

718 750 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prosluněná vila se vzdušným minimalistickým interiérem na prodej jen pár kroků od pláže na pobřeží jezera Lago di Como v severní Itálii.

POLOHA: Nemovitost se nachází blízko krásného městečka Perledo, které je umístěno na břehu jezera Lago di Como. Městečko je malebně zasazeno v přírodě a obklopeno cypřiši a zelenými kopci. Díky tradiční architektuře a typickým úzkým uličkám a kamenným domkům si zachovalo původní ráz a autentickou atmosféru. Krásná veřejná pláž Riva di Gittana se rozkládá jen pár minut od vily.

POPIS NEMOVITOSTI

:Tato velkoryse řešená vila disponuje vzdušnými a elegantně zařízenými prostory. Většina místností má krásný výhled na jezero. Nemovitost má celkovou výměru asi 220m2 a je rozložena následovně. Přízemí o výměře asi 70m2 je tvořeno vstupní halou, obývacím pokojem, kuchyní, chodbou, ložnicí a koupelnou. Zastřešená veranda nabízí příjemný prostor pro posezení a relaxaci. V prvním patře o výměře 150m2 najdete velký obývací pokoj s impozantním moderním zavěšeným krbem, kuchyni, chodbu, 2 ložnice, 2 koupelny a velkou panoramatickou terasu o výměře 30m2. Dům je obklopen udržovanou zahradou a pozemkem o rozloze 900m2, na kterém se také nachází praktická garáž o výměře 25m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247