Zpět na výpis

Nový moderní apartmán v první linii u jezera, Peschiera del Garda

2 1 ano 20m
ID: IT0621

Nový moderní dvoupodlažní apartmán se dvěma ložnicemi, velkou terasou a nádherným výhledem na jezero Garda v letovisku Peschiera...

Čtěte více

9 543 750 Kč

375 000 €

316 616 £

435 112 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nový moderní apartmán se nachází v soukromém komplexu postaveném v přímé linii u jezera v letovisku Peschiera del Garda v ulici Via Mirlago. Komplex má nádherný společný bazén s relaxační a hydromasážní plochou. Byt se nachází v prvním a zároveň posledním patře budovy a součástí koupě je i prostorná soukromá garáž, soukromé parkovací místo a sklep. Užitná plocha nemovitosti činí 110 m2. Skládá se ze dvou podlaží rozdělených následovně: ve spodním podlaží se nachází obývací prostor s otevřenou kuchyní a velkou terasou s krytou lodžií a nádherným výhledem na jezero, chodba s pračkou, velká koupelna se sprchovým koutem a 1 dvoulůžkový pokoj s parketovou podlahou. Do horního podlaží vede krásné schodiště ze dřeva a oceli. Nachází se zde druhá ložnice s koupelnou a velkou terasou o rozměrech 40 m2, odkud se také nabízí krásný výhled na jezero. V interiéru zde dominují odhalené trámy. Po technické stránce je nemovitost propracována do detailů. Najdete zde podlahové vytápění, klimatizaci ve všech pokojích, volumetrický a perimetrický alarm, soukromý prostor u bazénu, designový slunečník na terasu, termální solární systém, videocitofon a satelit. V externích soukromých částech je krásné choreografické LED osvětlení. Tato nemovitost je vhodná pro všechny, kteří hledají moderní elegantní bydlení u jezera, nebo jako investice s možností turistického pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247