Zpět na výpis

Nové byty a domy v půvabné oblasti, Steinfeld im Drautal

2-3
ID: AT0287

Nový projekt apartmánů a vilek BEZ POVINNÉHO PRONÁJMU v půvabné a klidné oblasti v Korutanech, a přesto na dojezd lyžařských středisek a jezer...

Čtěte více

6 427 398 Kč - 10 682 865 Kč

254 500 € - 423 000 €

214 475 £ - 356 476 £

277 103 $ - 460 568 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt domů a apartmánů v půvabné oblasti v korutanském městečku Steinfeld im Drautal s přibližně 2000 obyvateli a s veškerou infrastrukturou. BEZ POVINNÉHO PRONÁJMU!

POLOHA: Oblast má co nabídnout – v létě je zde k dispozici mnoho cyklistických a turistických tras, krásné sportovní hřiště, golfové hřiště a tenisový kurt. Jezero Weissensee je vzdáleno asi 15 minut jízdy autem. Na dosah jsou také další známá jezera jako Millstättersee, Wörthersee a Ossiachersee. Milovníci zimních sportů si přijdou na své při lyžování ve středisku Goldeck (25 km sjezdovek, cca 30 minut jízdy), ve větším Katschbergu (80 km sjezdovek, cca 45 minut jízdy) nebo v útulném menším areálu u jezera Weißensee, které se během zimy mění na bruslařskou dráhu. Během 45 minut je dostupný Tröpolach, kde se můžete napojit na lyžařský areál Nassfeld (110 km sjezdovek).

NEMOVITOST: Nemovitosti splňují nejnovější energetické standardy a jsou vybaveny tepelným čerpadlem v kombinaci s kontinuálním podlahovým vytápěním a dokonalou kompletní tepelnou izolací.

V nabídce jsou domy s plochami od cca 116 m², apartmány s plochami od cc 73 m² a několik variant pozemků až do rozlohy 473 m². Ke každému domu náleží dvojitý přístřešek pro auto, Byty mají společný přístřešek pro 2 auta. Krásné zahrady s jihovýchodní orientací a částečně kryté terasy doplňují tyto moderní, pohodlné nemovitosti.

Domy se skládají ze 2 podlaží, přičemž v přízemí se nachází obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, toaleta, spíž a technická místnost. Částečně krytá venkovní terasa o rozloze 47,66 m² výrazně zvyšuje standard bydlení a navazuje na krásnou zahradu. Modulované schodiště vede do horního patra, kde jsou 2, resp. 3 ložnice s koupelnou. Dveře naproti schodišti vedou na prostornou střešní terasu. Domy mají přístřešek pro 2 auta, na který navazuje sklad (10 m²).

Byty jsou vybaveny obývacím pokojem v kombinaci s otevřenou kuchyní, 2 prostornými ložnicemi, koupelnou s vanou a WC a komorou s úložným prostorem. Byty v přízemí mají prostornou terasu o ploše cca 30 m² s přilehlou zahradou. Byty v horním patře mají balkon o ploše přibližně 15 m², který je ze tří stran uzavřený. Každý byt má navíc venkovní sklad o rozloze více než 10 m² a kryté parkovací stání.

UŽITÍ: Domy představují volnočasovou nemovitost bez povinného pronájmu. Nicméně v případě zájmu kupujícího je možné je pronajímat, nebo eventuálně využívat k trvalému bydlení.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247