Zpět na výpis

Nové apartmány u stanice lanovky, Lachtal

2-3
ID: AT0265

Moderní apartmány v lyžařské oblasti Lachtal jen pár kroků od spodní stanice lanovky jsou skvělou investiční příležitostí s možností vlastního užívání majitelem!

Čtěte více

9 534 375 Kč - 24 662 250 Kč

375 000 € - 970 000 €

315 217 £ - 815 362 £

408 955 $ - 1 057 830 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Celkem 8 moderních apartmánů ve výstavbě přímo u údolní stanice v Lachtalu. Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím majitelem - výhodou je, že pronajímatelskou agenturu si může vybrat sám majitel. Je plánováno, že stavba bude dokončena před zimní sezónou 2023/24.

POLOHA: Tyto stylové apartmány se budou nacházet v Lachtalu v regionu Murtal v nadmořské výšce 1600 metrů doslova jen pár metrů od spodní stanice lanovky lyžařské oblasti s 26 kilometry převážně středně těžkých sjezdovek. Jedná si sice o menší, ale zato velmi tradiční středisko ideální především pro rodiny s dětmi. Kromě sjezdového lyžování zde na návštěvníky čekají i další atrakce - okruh pro klasické lyžování, sáňkařská dráha nebo kluziště, středisko je také skvělé pro vyznavače skialpinismu. Cca 40 minut jízdy od Lachtalu je další středisko Kreischberg s 45 km sjezdovek. V letní sezóně je zde k dispozici nespočet turistických, případně cykloturistických tras. V širším okolí je několik hradů, lanové centrum v Oberwölz Stadt, kde je i venkovní koupaliště, cyklisté si jiště užijí cyklostezku podél řeky Murau. V oblasti jsou také 3 golfová hřiště, lázně a další koupaliště. Cca 40 minut od Lachtalu se nachází RedBull Ring, kde se každoročně jezdí závody formule 1 nebo Moto GP.

NEMOVITOST: Objekt vznikne přestavbou a rozšířením stávající budovy z roku 1970. Bude zde celkem 8 apartmánů s 2 až 3 ložnicemi a s plochami od 40 do 120 m2. Byty budou vybaveny exkluzivním nábytkem, velkými okny, podlahovým vytápěním, parkety na podlahách; každý byt bude mít balkon nebo terasu. V suterénu domu je naplánovaná lyžárna, kde bude každý byt mít svůj box na lyže, dále zde bude úschovna kol. V ceně apartmánu je venkovní parkovací místo.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím majitelem. Výhodou je, že si majitel sám může zvolit agenturu, která se bude starat o pronájem, a dohodnout si tak s ní vyhovující podmínky pronájmu. Výnosy z pronájmu se dle prognózy developera budou pohybovat mez 5-6%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247