Zpět na výpis

Luxusní chalety ski-in ski-out bez povinnosti pronájmu

3-4
ID: AT0158

Nedaleko Zell am See a Kitzbühelu vzniká ojedinělý projekt vysoce kvalitních alpských ski-in ski-out chaletů v oblasti Hollersbach-Mittersill bez povinnosti pronájmu. Už zbývají jen 2…

Čtěte více

60 576 250 Kč

2 450 000 €

2 111 848 £

2 589 614 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní alpské chalety na krásném a klidném místě v Hollersbachu s volnočasovým statutem bez povinnosti pronájmu. Malý projekt pouze 6 chaletů - 4 prodány, jen 2 již zbývají k prodeji. Chalety budou postaveny na zakázku a vybaveny v luxusním sofistikovaném stylu s úžasnými výhledy na alpské vrcholky národního parku Hohe Tauern a poskytnou svým majitelům naprosté soukromí a komfort. Hollersbach je výhodně položen nedaleko lanovky Panoramabahn Kitzbueheler Alpen se spojením do oblasti Kitzbuehel (179km sjezdovek) a také kousek od lyžařské oblasti Wildkogel (75km sjezdovek). V bezprostřední blízkosti se nachází město Mittersill, centrum golfu. Z Prahy se do Hollersbachu dostanete za asi 5,5 hodin, z Bratislavy za 5 hodin. Salzburg je 1h40, Mnichov 2h jízdy. Chalety se nacházejí jen 2 minuty od vleku ve vyvýšené pozici nad městečkem. Chalety budou postaveny z kvalitních přírodních materiálů, aby přirozeně zapadly do okolí. Interiéry budou vybaveny v elegantním alpském stylu s mnoha nápaditými detaily včetně vestavěných spotřebičů, minimalistických koupelen, topení v podlaze, chytrých domácích technologií, tepelného čerpadla vzduchu, exponovanými střešními trámy, krby, atd. Vnitřní prostory budou světlé a velká okna nabídnou nádherné pohledy do okolí. Součástí každého chaletu bude vlastní wellness a sauna. Ceny chaletů začínají od 2 450 000 EUR (dle specifikace).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247