Zpět na výpis

Luxusní apartmány na sjezdovce Hinterstoder

1-3 1
ID: AT0241

Exkluzivní apartmány a chaty ski-in ski-out s bazénem v luxusním provedení necelé 4 hodiny jízdy z Prahy a Brna…

Čtěte více

5 516 442 Kč - 32 504 025 Kč

223 700 € - 1 318 087 €

199 669 £ - 1 176 489 £

215 781 $ - 1 271 427 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt ski-in ski-out apartmánů a stylových horských chat se bude nacházet ve výšce 1400 m nad mořem přímo u mezistanice lanovky Hössbahn v lyžařském středisku Hinterstoder, které nabízí až 40 km perfektně upravených sjezdovek pro lyžaře všech úrovní. Oblast je skvěle vybavená, co se týká služeb, navíc je výborně dostupná z ČR (z Prahy a z Brna již za 4 hodiny, z Ostravy za 5,5 hodiny). Dovolenou si zde užijete nejen během zimních měsíců, oblast je celoroční prázdninovou destinací. Reprezentativní projekt, jediný svého druhu, vznikne přestavbou stávajícího tradičního hotelu a bude sestávat z celkem 34 luxusních apartmánů a 20 samostatně stojících horských chat/lodgů postavených v jedinečném moderním designu. Tradiční materiály jako dřevo a kámen zde jsou nabízeny garsoniéry a apartmány s 1 až 3 ložnicemi, domy budou mít 1 až 3 ložnice. Rezidence bude vybavena přepychovým wellnessem se saunovým světem a bazénem typu infinity s výhledem na sjezdovky. Pro sportovní nadšence, kteří se chtějí i po dobu dovolené udržovat ve formě, bude k dispozici výborně vybavené fitness. Vysokou úroveň vybavení a služeb rezidence podtrhne špičková restaurace s gastronomií na vysoké úrovni, prostorná konferenční místnost nebo originálně navržená dětská herna, která bude pamatovat nejen na malé děti, ale i na dospívající. Celá rezidence bude spravována jako čtyřhvězdičkový hotel firmou, která má již zkušenosti s provozem honosného hotelu v oblasti Kitzbühelu. Parkování bude zajištěno v podzemní garáži, k dispozici zde budou i dobíjecí stanice pro elektromobily. Parkovací místo a balíček vybavení je zahrnut v ceně. Apartmány a chaty představují kombinaci povinného pronájmu a vlastního užití. Majitel může svou nemovitost využívat až 6 týdnů v roce. Stavba začne na jaře a dokončení celého projektu bude do října 2023 s tím, že hotel již bude plně funkční na zimní sezónu 23/24.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247