Zpět na výpis

Luxusní apartmány s výhledem na moře, Albufeira

2 1 ano 450m
ID: PT0212

Luxusní apartmány s výhledem na moře a bazénem se nachází v přímořské oblasti v Albufeira a jen necelých 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Faro.

Čtěte více

6 806 800 Kč

280 000 €

232 870 £

317 674 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto luxusní byty s výhledem na moře jsou ve výstavbě a nachází se v Olhos de Água, Albufeira. Byty mají velmí luxusní povrchové úpravy a vybavení, jako jsou hliníkové okenní rámy, dvojitá skla, elektrické rolety, soukromé terasy, video interkom, systém detekce požáru a kouře, klimatizace, kuchyň vybavenou vestavěnými spotřebiči Bosch a mnoho dalších. Ve společných prostorách je nádherná terasa a úchvatný společný bazén a střešní terasa na opalování. Zahradu lemují květinové truhlíky plné živých plotů. Tyto a veškeré další detaily doplňují jedinečný a přepychový design exteriéru a interiéru jednotlivých apartmánů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247