Zpět na výpis

Luxusní alpské apartmány bez povinnosti pronájmu, ski-in ski-out

1-3
ID: AT0176

Luxusní nové ski-in ski-out apartmány s krásným výhledem se nachází v rezidenční čtvrti nad centrem Hollersbachu, výhodu je, že není povinné je pronajímat…

Čtěte více

17 361 300 Kč - 48 927 300 Kč

660 000 € - 1 860 000 €

569 653 £ - 1 605 384 £

787 932 $ - 2 220 536 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná nová ski-in ski-out rezidence s luxusními byty bez povinného pronájmu se nachází kousek jízdy autem od lanovky Panoramabahn spojující lyžařský areál Kitzbuehel, lyžařský areál Bramberg a Zillertal Arenu.

POLOHA: Tato luxusní alpská rezidence je umístěna v panoramatické poloze nabízející neuvěřitelný výhled na celé údolí. Komplex bude situován v rezidenční čtvrti nad centrem Hollersbachu s obchody, restauracemi a dalším vybavením. Je to ideální poloha pro milovníky alpské přírody, kteří hledají klidné místo k odpočinku. Sportovní nadšenci se budou mít také na co těšit - nedaleko je na příklad městečko Mittersill s jedněmi z nejlepších rakouských golfových hřišť, lyžaři a snowboardisté ​​si mohou vybrat z lyžařského areálu Kitzbuehel (přístupného nedalekou lanovkou Panoramabahn), lyžařského areálu Wildkogel přístupného z nedalekého Brambergu a také je možné dojet do Zillertal Areny s oblíbenými středisky Gerlos nebo Koenigsleiten. Turistika je další oblíbenou zábavou v tomto údolí s řadou stezek všech úrovní.

NEMOVITOST: Rezidence se bude skládat ze 14 luxusních, slunných a vzdušných apartmánů. Každý z nich nabídne nádherný výhled na údolí a na vrcholky hor. K dizpozici jsou různé typy a velikosti bytů: od apartmánů s 1 ložnicí a o velikosti 71 m2 až po apartmány s 3 ložnicemi a o velikosti 158 m2. Každý apartmán bude mít velkou terasu a 1 nebo 2 podzemní garážová stání.

POUŽITÍ : Tyto apartmány nemusejí být povinně pronajímány, ale pokud budoucí majitel bude chtít, tak pronajímány samozřejmě být mohou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247