Zpět na výpis

Jedinečná vila s nádherným výhledem, Pozza di Fassa

4
ID: IT0554

Krásná vila v jedinečné lokalitě v Pozza di Fassa s rychlým přístupem k lyžařským oblastem Dolomiti Superski a Sellaronda...

Čtěte více

48 077 250 Kč

1 950 000 €

1 701 609 £

1 927 407 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Impozantní vila s jedinečnou polohou poblíž Dolomiti Superski, oblasti přezdívané ráj lyžařů, se nachází v navštěvovaném letovisku Pozza di Fassa a může se pyšnit překrásnými panoramatickými výhledy na Dolomity. Díky své atraktivní poloze nabízí přístup k nejlepším lyžařským terénům v italských Alpách - Sella Ronda je vzdálena 5km, Campitello 7 km, nebo Canazei 11 km. Pozza di Fassa je také přístupovým bodem pro sjezdovky Gruppo del Catenaccio, které se rozléhají pod dramatickými vrcholky hor. Nemovitost je velmi dobře udržovaná a je zařízena v tradičním stylu a vkusně vybavena. Její užitná plocha činí více než 200 m2 + sklep. V suterénu se nachází podzemní garáž s parkovacími místy pro 2 auta, sklad, technická místnost s kotlem a sauna se sociálním zařízením. V přízemí je k dispozici velký obývací pokoj a integrovanou kuchyní, toaleta a venkovní terasa se vstupem do zahrady. V prvním patře najdete hlavní ložnici s vlastní koupelnou a prostornou terasu s nádherným výhledem na hory. Dále se zde rozkládají další 2 ložnice a koupelna. Na stejné úrovni je ještě soukromý ateliér s vlastní koupelnou a vlastním vchodem poskytující potenciálním hostům naprosté soukromí. Tato nemovitost má několik teras s úchvatným výhledem na Dolomity. Oblast Dolomiti Superski je pokryta jedním skipassem, který zahrnuje 12 rozlehlých oblastí o celkové rozloze 1 200 km a nabízí dokonale udržované lyžařské terény a nejmodernější lyžařskou infrastrukturu. Val di Fiemme je jednou z nejmalebnějších částí tohoto komplexu s více než 100 km sjezdovek a bezkonkurenčními panoramaty. Hned za vilou se nachází výchozí bod pro četné túry v jarním, letním a podzimním období, které vedou do krásné oblasti Gardeccia pod dvěma slavnými skalními věžemi Re Alberto a Vajolet. Fanoušci wellness v alpské krajině si mohou vychutnat luxusní lázeňské středisko QC Terme, které se nachází v přímo Pozza di Fassa. Samotné Pozza di Fassa leží méně než 1 hodinu od Bolzana, asi 2 hodiny od Innsbrucku, 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a Trevisu a méně než 4 hodiny jízdy od Mnichova. Z Prahy sem dojedete za necelých 7 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528