Zpět na výpis

Investiční apartmány v lyžařské oblasti Nauders

1-2 1
ID: AT0273

Luxusní investiční hotelové pokoje a apartmány nedaleko lanovek v lyžařské oblasti Nauders. Provozovatel garantuje výnos 5% na první 2 roky provozu…

Čtěte více

5 447 327 Kč - 26 597 088 Kč

218 900 € - 1 068 800 €

184 874 £ - 902 667 £

235 296 $ - 1 148 853 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt luxusních apartmánů a hotelovým pokojů ve 4* hotelovém komplexu v Nauders v Tyrolsku v ideální poloze blízko sjezdovek. Provozovatel garantuje minimální výnos 5% v prvních dvou letech provozu!

LOKALITA: Hotel je situován v půvabné horské obci Nauders ležící ve údolí Stillebachs mezi 2 průsmyky – Finstermünzpass na severu a Reschenpass na jihu, přičemž jihozápadně od obce se stýkají hranice 3 států – Rakouska, Itálie a Švýcarska, což dělá polohu hotelu ještě atraktivnější. Lyžařské vleky se nacházejí jen 4 minuty jízdy od hotelu – místní lyžařská oblast Nauders nabízí 75 km sjezdovek pro lyžaře všech výkoností. Kromě toho je v okolí v dojezdové vzdálenosti do 30 minut několik dalších středisek – během 10 minut je dostupný příjemný lyžařský areál Belpiano - Malga san Valentino / Passo Resia (60 km sjezdovek) na italské straně, během 35 minut středisko Serfaus / Fiss / Ladis (214 km sjezdovek), během 30 minut středisko Silvretta Arena Ischgl / Samnaun (238 km) nebo během 20 minut švýcarské středisko Scuol Motta Naluns (70 km). Kromě lyžování je možné si zde užívat sáňkování, pěší zimní turistiku a běžecké lyžování nebo romantické projížďky v kočáře taženým koňmi. V létě na návštěvníky čekají rozmanité turistické trasy (včetně možnosti pěšího výletu s průvodcem), trasy pro horská kola a elektrokola s malebnými výhledy na okolní majestátní hory. V okolí hotelu je také několik menších jezer (Schwarze See a Grünsee), velké a turisty vyhledávané jezero Lago di Resia se nachází na italské straně a lze k němu autem dojet za 10 minut.

NEMOVITOST: Celý komplex projde v roce 2023 důkladnou rekonstrukcí a částečným rozšířením – k dispozici hotelovým hostům bude kromě jiného úžasný panoramatický bazén na střeše, 2 restaurace, pizzeria a perfektně vybavené vnitřní a venkovní wellness. Hotel sestává ze 3 budov, z nichž každá má 4 nadzemní a 2 podzemní podlaží. V hotelu bude k dispozici celkem 96 hotelových pokojů a apartmánů různých velikostí a dispozic (s 1 až se 2 ložnicemi). Všechny jednotky mají balkon nebo terasu a parkovací místo. Jednotky budou dodány včetně vybavení na klíč. Hotel bude také vybaven půjčovnou lyží a sportovní prodejnou. Přímo v hotelu bude pro hosty k dispozici renomovaná lyžařská škola.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s možností užívání nemovitosti majitelem. O provoz a pronájem se bude starat zkušená a zavedená agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247