Zpět na výpis

Investice - chalet se 3 jednotkami s turistickým pronájmem

7
ID: AT0311

Stylový alpský chalet se 3 jednotkami k turistickému pronájmu se zajímavým výnosem je situována v srdci slunného lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim...

Čtěte více

35 873 695 Kč

1 441 000 €

1 217 709 £

1 544 682 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný chalet se 3 jednotkami se nachází v centru Bad Kleinkirchheimu, odkud je dostupná veškerá občanská vybavenost - od nedalekých termálních lázní St. Kathrein až po lyžařské vleky, supermarket, pekárnu nebo vynikající restaurace - to vše v docházkové vzdálenosti.

POLOHA: Bad Kleinkirchheim je pěkné vysokohorské městečko v srdci Korutanských hor Nockberge s rozsáhlou sítí turistických tras (1000 km) a cyklistických tras (700 km). V zimě se můžete ponořit do opravdové alpské pohádky a ať už dáváte přednost lyžování, snowboardingu, sáňkování nebo sněžnicím, oblast má pro každého něco. Lyžaři si užijí zejména více jak 100 km sjezdovek, ke kterým je vyveze 24 lanovek a lyžařských vleků. V létě je naopak možné koupání v jezerech Millstättersee, Fledsee, Afritzersee nebo Ossiachersee, která jsou vzdálená autem jen pár minut.

NEMOVITOST: Na prodej je velký chalet, který sestává ze 3 jednotek, každá z nich má vlastní vchod a parkovací místo.

Jednotka "Stern" má plochu cca 90 m2, zahradu 80 m2, v přízemí je obývací pokoj s kachlovými kamny a s kuchyní, ložnice a koupelna. V patře je další obytný prostor - 2 ložnice, koupelna a vstup na balkon.

Jednotka "Herz" má plochu cca 90 m2, zahradu 100 m2, v přízemí je obývací pokoj s kachlovými kamny a s kuchyní, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou a koupelna. V patře je další obytný prostor - ložnice, koupelna a vstup na balkon.

Jednotka "Blumen" má plochu cca 100 m2, nachází se v patře, kde je obývací pokoj s kachlovými kamny a s kuchyní, 2 ložnice s manželskou postelí, 2 koupelny a balkon o ploše 12m2.

UŽITÍ: Chalety jsou určeny k turistickému pronájmu se zajímavým výnosem cca 5%. Pronájem je spravován je možné využívat i k turistickému pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247