Zpět na výpis

Horské chaty v tradičním stylu u Nassfeldu

2-3
ID: AT0289

Kouzelné tradiční horské chaty co by kamenem dohodil od vyhledávaného lyžařského střediska Nassfeld. BEZ POVINNÉHO PRONÁJMU!

Čtěte více

8 198 493 Kč

324 500 €

277 764 £

345 826 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tradiční horské chaty v klidné oblasti a přitom na dojezd oblíbeného lyžařského střediska nebo jezer v poloze na okraji lesa s výhledem na Karnské Alpy v údolí Gitsch v obci Möschach.

POLOHA: Chaty jsou situovány v přírodním lesním prostředím, ideálním pro nádherné procházky a výlety na horských kolech. V blízkosti je Hermagor, krásné zemské turistické městečko s veškerým potřebným zázemím, včetně nemocnice. Během několika málo minut je dostupné známé lyžařské středisko Nassfeld se 110 kilometry sjezdovek. V bezprostřední blízkosti se nachází také golfové hřiště a jezdecký areál. Koupání je možné v cca 15 minut vzdáleném Weissensee nebo v 10 minut vzdáleném Presseggersee.

NEMOVITOST: Chalety jsou součásti rekreačního parku s celkem 13 domy. Jsou postaveny v typickém korutanském stylu místní stavební firmou s více než 50letou zkušeností a s použitím mnoha přírodních materiálů

Na prodej je více typů domů s plochami od 90 m² do 115 m² a s pozemky od 250 m² do 450 m². V přízemí mají prostorný vchod s technickou místností, WC a schodiště do patra. Dále se zde nachází obývací pokoj s otevřenou kuchyní o celkové ploše cca 38 m². Z obývacího pokoje je francouzskými dveřmi přístup na venkovní terasu. V prvním patře jsou 2 nebo 3 prostorné ložnice, mezi nimiž je koupelna a/nebo soukromá sauna. Chalet typu 1 má v patře tzv. orlí box. Jedná se o dodatečnou přístavbu nad terasou, která nabízí prostor pro další místo na spaní s panoramatickým výhledem.

UŽITÍ: Chaty je možné využívat jako volnočasovou nemovitost bez povinného pronájmu. Nicméně developer nabízí možnost turistického pronájmu, o který by se starala místní agentura, v kombinaci s vlastním užíváním majitelem. Výnos je odhadován okolo 5%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247