Zpět na výpis

Nové tradiční dvojdomy blízko jezera v Korutanech

2 50m
ID: AT0250

Ideální destinace jak pro zimní, tak letní dovolenou, a zároveň zajímavá investice? To vše splňují tyto nové dvojdomy u jezera Pressegger-See v Korutanech...

Čtěte více

7 994 898 Kč - 8 189 475 Kč

324 600 € - 332 500 €

271 658 £ - 278 270 £

332 124 $ - 340 208 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pouhých 50 metrů od jezera Pressegger, v blízkosti známých a oblíbených lyžařských a turistických oblastí Nassfeld/Hermagor na hranicích s Itálií, se staví nový projekt krásných a atraktivních dvojdomů. Projekt se nachází v nadmořské výšce 450 metrů a byl postaven v architektonickém stylu, který je pro Korutany tak charakteristický: spousta dřeva, kamenů a typický tvar střechy.

POLOHA: Poloha je ideální jak pro rekreační, tak pro sportovní vyžití. Nassfeld, Hermagor a nedaleký region Weissensee nabízí mnoho různých aktivit pro milovníky přírody a sportu. Turistické stezky, stezky pro horská kola, cyklostezky a krásná jezera zvou k lenošení i aktivnímu odpočinku během letní sezóny. Tato oblast Korutan je také vyhlášená příjemným jižním klimatem. V zimě si jistě každý lyžař přijde na své v lyžařské oblasti Nassfeld, která je od projektu vzdálená cca 15 minut jízdy autem a která nabízí celkem cca 110 km sjezdovek - to je vše zasano do krásné zimní krajiny nápadně připomínající dolomitská střediska.

NEMOVITOST: V projektu se bude nacházet celkem 5 dvojdomů, tedy celkem 10 jednotek. Každá jednotka má v přízemí obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, terasu a toaletu. V prvním patře jsou 2 ložnice, koupelna a balkon. Možnost dodělat v první patře také saunu. Domy budou dodány na klíč - luxusní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, obývací pokoj s rohovou pohovkou a atraktivním jídelním koutem, luxusní koupelny se sprchami a prostornými umyvadly, plně zařízené ložnice s pružinovými matracemi, zařízená terasa (částečně krytá), uzamykatelný úložný prostor a šatní skříň. Součástí domu je také přístřešek pro 2 auta a soukromý venkovní prostor. Velký důraz je kladen na moderní funkční půdorysy s vysokou energetickou účinností (pro zajištění nízkých provozních nákladů). Velkorysé skleněné plochy pouštějí do interiéru maximum denního světla.

UŽITÍ: Projekt je určen k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním. O pronájem se bude starat místní profesionální agentura, která zajistí kompletní a takřka bezstarostný servis. Odhadovaný výnos z pronájmu se pohybuje mezi 5-6%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247