Zpět na výpis

Nové tradiční dvojdomy blízko jezera v Korutanech

2 50m
ID: AT0250

Ideální destinace jak pro zimní, tak letní dovolenou, a zároveň zajímavá investice? To vše splňují tyto nové dvojdomy u jezera Pressegger-See v Korutanech...

Čtěte více

8 077 671 Kč - 8 274 263 Kč

324 600 € - 332 500 €

274 145 £ - 280 817 £

348 912 $ - 357 404 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pouhých 50 metrů od jezera Pressegger, v blízkosti známých a oblíbených lyžařských a turistických oblastí Nassfeld/Hermagor na hranicích s Itálií, se staví nový projekt krásných a atraktivních dvojdomů. Projekt se nachází v nadmořské výšce 450 metrů a byl postaven v architektonickém stylu, který je pro Korutany tak charakteristický: spousta dřeva, kamenů a typický tvar střechy.

POLOHA: Poloha je ideální jak pro rekreační, tak pro sportovní vyžití. Nassfeld, Hermagor a nedaleký region Weissensee nabízí mnoho různých aktivit pro milovníky přírody a sportu. Turistické stezky, stezky pro horská kola, cyklostezky a krásná jezera zvou k lenošení i aktivnímu odpočinku během letní sezóny. Tato oblast Korutan je také vyhlášená příjemným jižním klimatem. V zimě si jistě každý lyžař přijde na své v lyžařské oblasti Nassfeld, která je od projektu vzdálená cca 15 minut jízdy autem a která nabízí celkem cca 110 km sjezdovek - to je vše zasano do krásné zimní krajiny nápadně připomínající dolomitská střediska.

NEMOVITOST: V projektu se bude nacházet celkem 5 dvojdomů, tedy celkem 10 jednotek. Každá jednotka má v přízemí obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, terasu a toaletu. V prvním patře jsou 2 ložnice, koupelna a balkon. Možnost dodělat v první patře také saunu. Domy budou dodány na klíč - luxusní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, obývací pokoj s rohovou pohovkou a atraktivním jídelním koutem, luxusní koupelny se sprchami a prostornými umyvadly, plně zařízené ložnice s pružinovými matracemi, zařízená terasa (částečně krytá), úložný prostor a šatní skříň. Součástí domu je také přístřešek pro 2 auta a soukromý venkovní prostor. Velký důraz je kladen na moderní funkční půdorysy s vysokou energetickou účinností (pro zajištění nízkých provozních nákladů). Velkorysé skleněné plochy pouštějí do interiéru maximum denního světla.

UŽITÍ: Projekt je určen k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním. O pronájem se bude starat místní profesionální agentura, která zajistí kompletní a takřka bezstarostný servis. Odhadovaný výnos z pronájmu se pohybuje mezi 5-6%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247