Zpět na výpis

Horská chata v pěší vzdálenosti od sjezdovek, Annaberg

ID: AT0281

Moderně koncipovaná horská chata s veškerým komfortem jen pár minut jízdy od centra Annabergu a v pěší vzdálenosti od lanovek oblasti Dachstein West...

Čtěte více

24 467 850 Kč

990 000 €

849 814 £

1 075 746 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná horská chata na prodej v pěší vzdálenosti od sjezdovek určená buď k turistickému pronájmu, nebo jako hlavní bydliště.

POLOHA: Atraktivní horská chata se nachází na konci slepé ulice, na slunném a klidném místě na svahu a v pěší vzdálenosti od sjezdovky Donnerkogel. Centrum Annabergu nabízí infrastrukturu s restaurací/kavárnou, obchody, bankou a je dosažitelné během 5 minut autem. Lyžařská oblast Dachstein West, která nabízí 51 km sjezdovek a nespočet dalších volnočasových aktitvit jak během zimní sezóny, tak během léta. Oblast je navíc vzdálená ani ne půl hodiny od oblasti Ski Amadé, golfových hřišť nebo lázní.

NEMOVITOST: Exkluzivní a velmi okouzlující horská chata z roku 2012 nabízí prostor pro 10 osob, jedná se o polovinu dvojdomu. Moderní pojetí klasického horského domu v kombinaci s energeticky nenáročnou funkčností slibuje absolutní komfort bydlení - prosvětlený prostor s otevřeným krbem a galerií, staré dřevěné dveře, kamenné a borovicové podlahy, koupelny s wellness (sauna a vířivka) a relaxační zónou, terasy zvoucí k relaxaci.

Chata má plochu cca 150 m² a 3 podlaží. K parkování slouží přístřešek pro auto. V suterénu je předsíň, sklad a technické zázemí, dále ložnice, WC, vana/sauna a relaxační místnost; v přízemí je vstupní prostor, 3 ložnice, vana, WC a terasa se zahradou; v patře je spíž, koupelna/WC, obývací prostor s galerií/loftem a s kuchyní a jídelnou a 2 terasy s východem na zahradu.

UŽITÍ: Chatu je možné využívat k trvalému bydlení nebo k turistickému pronájmu, o který se může starat místní, již prověřená osoba. Turistický pronájem lze kombinovat s vlastním užitím majitelem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247