Zpět na výpis

Exkluzivní ski-in ski -out lodge pod Hochkönigem

1-4
ID: AT0284

Zaváděcí nabídka sleva 5%: Ski-in ski-out byty a domy v nejluxusnějším provedení u sjezdovek v Mühlbachu….

Čtěte více

11 702 790 Kč - 42 568 713 Kč

472 840 € - 1 719 948 €

402 656 £ - 1 464 654 £

512 045 $ - 1 862 556 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen pár metrů od sjezdovek a lanovek oblasti Hochkönig (Ski Amade) v nadmořské výšce 950 m.n.m. vzniká jedinečný projekt pouze 12 lodgů (bytů a řadových domů), které budou vyvedeny v nejvyšší kvalitě s přihlédnutím ke kritériím udržitelnosti.

Lodge o velikostech od 62 m2 do 226 m2 budou mít 1-4 ložnice. Velké lodge budou mít saunu, venkovní ocelovou hot-pot vanu a případně i wellness. Nábytek a dřevěné obklady budou vytvořeny na míru místním truhlářem. V obývacím pokoji bude krb. Voda bude z místního horského pramene a veškerá elektrická energie z obnovitelných zdrojů. Součástí je i podzemní garáž s nabíjením pro elektromobily.

LOKALITA: Oblast Hochkönig je jednou z nejkrásnějších částí Rakouska s impozantním masivem Hochkönig a fascinující kulisou malebných vesnic a pohádkových údolí včetně Dienten, Mühlbach a Maria Alm. Oblast je příjemná pro návštěvu v jakémkoliv ročním období. V zimě zde najdete přes 120 km dokonale udržovaných sjezdovek - lyžování v Hochkönigu je zcela výjimečné, protože celková plocha je dobře rozložena a nabízí různá a rozmanitá panorama. Königtour je jednou z nejkrásnějších lyžařských tras a jízda po ní je jedním z nejsilnějších zážitků z dovolené v rakouských Alpách. Ohromující krajina je ideální i pro běh na lyžích. Populární je zde i snowtubing a curling. Na jaře a v létě sotva najdete klidnější a mírumilovnější místo než Hochkönig - i v letní sezóně jsou možnosti pro aktivní zábavu nespočetné - od lezení a pěší turistiky po cykloturistiku, golf a rodinné zábavní parky - každý si tu najde to své! Dojezdová vzdálenost z Prahy je 5,5 hodiny a za Salzburku pouze hodinu.

UŽITÍ: Celý projekt bude provozován jako turistický pronájem zkušeným místním provozovatelem navázaným na developera. Provize provozovatele bude v prvních letech snížena (5%, 10% a pak 15%) a od čtvrtého roku bude činit 17,5%, což je na rakouské poměry nízké. Vlastní užití je možné a bezplatné (kromě užívací taxy 10%, úklidu a místního poplatku).

Stavba začne na podzim 2023 nebo na jaře 2024. BEZ PROVIZE PRO KUPUJÍCÍ.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247