Zpět na výpis

Exkluzivní byty s výhledem na Grundlsee

2 ano
ID: AT0274

Exkluzivní byty s výjimečným statutem bez povinného turistického pronájmu se nacházejí uprostřed nádherné přírody s magickým výhledem na jezero Grundlsee…

Čtěte více

22 145 475 Kč - 35 053 800 Kč

935 000 € - 1 480 000 €

802 372 £ - 1 270 065 £

999 615 $ - 1 582 279 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Koupit si výjimečnou nemovitost v prémiové lokalitě v Rakousku bez povinného pronájmu je dnes už skoro nemožné. Tento nový bytový dům vzniká ve vyvýšené lokalitě pouhých 100 metrů od půvabného jezera Grundlsee s nádhernými výhledy na jezero a do okolních hor. Vynikající poloha nabízí klid a zároveň krátkou docházkovou vzdálenost do centra obce, kde jsou obchody, restaurace a kostel. Projekt s pouze 8 apartmány je srdcovou záležitostí místního zkušeného developera, který za sebou má další úspěšné developerské počiny v oblasti. Některé apartmány si ponechá a další prodal mezi svými známými. Při stavbě v klasickém stylu oblasti Aussee budou užity materiály nejvyšší kvality.V současné době jsou k dispozici už jen tři apartmány, každý se 2 ložnicemi a se sklípkem.

Top 2 v přízemí má obytnou plochu 94 m2 a balkón o ploše cca 10 m2. Skládá se z nádherného, jižně orientovaného 45 m2 velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, šatny, koupelny, WC, a velké spíže. Z balkónu je výhled na jezero.

Top 5 v prvním patře má obytnou plochu 95 m2 a 10-metrový balkón s výhledem na jezero. Prostorný 45 m2 velký obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientován na jih a 2 ložnice na sever. Dále je v bytě koupelna, další WC, velká šatna a spíž.

Byt Top 7 je nádherný luxusní penthouse orientovaný na jih s panoramatickým výhledem na jezero. Má plochu 99 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, koupelny, WC, šatny a spíže.

K bytu je možné zakoupit parkovací místo v podzemí garáži za 25 000 EUR. Kupující si mohou vyžádat vlastní přání, kterým developer v rámci technických možností rád vyhoví. V objektu bude samozřejmě výtah.

Jezero Grundlsee, také nazývané "štýrské moře" a okolní nádherná krajina nabízí nesčetné možnosti vyžití v čisté alpské přírodě po celý rok. V létě je Grundlsee rájem turistů, cyklistů, ale i milovníků koupání a vodních sportů. Oblíbené je i u rybářů. V zimě lze využít několika lyžařských středisek v krátkém dojezdu: Loser (34 km sjezdovek), Tauplitz (43 km sjezdovek) nebo Krippenstein. V okolí je také velké množství běžeckých tratí a bobová dráha. Za 20 minut se dostanete k proslulému Hallstattskému jezeru a ještě blíže je několik dalších jezer. Velmi malebné je i nedaleké městečko Bad Aussee, které se nachází na soutoku tří pramenů řeky Traun. Stavba započne v příštích měsících.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247