Zpět na výpis

Domek s výhledem na Lago di Como

1
ID: IT0881

Příjemný domek u Lago di Como s garáží

Čtěte více

4 956 900 Kč

195 000 €

167 485 £

236 223 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V oblasti Varenna - Fiumelatte nabízíme k prodeji tento nápaditý samostatný dům v panoramatické pozici s výhledem na nádherné Lago di Como.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Charakteristická jsou také malebný městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

POPIS NEMOVITOSTI:Vilka o celkové výměře asi 80m2 se rozkládá na 4 podlažích. Ve sklepě je prostor pro skladování, v přízemí je umístěn obývací pokoj a koupelna, v prvním patře kuchyně, jídelna a terasa a v posledním patře najdete ložnici. K nemovitosti patří garáž, která je vzdálena asi 300m od domu. Tato vilka je výborným řešením pro ty, kteří hledají útulnou a vtipnou nemovitost na celoroční dovolenou, ocení klid, ale také blízkost k restauracím a veškeré občanské vybavenosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247