Zpět na výpis

Chalety v rekreační rezidenci blízko Nassfeldu

2
ID: AT0288

Nádherné horské domy v rekreační rezidenci doslova jen pár minut jízdy autem nebo skibusem, který staví přímo u rezidence, od lyžařského areálu Nassfeld...

Čtěte více

13 686 750 Kč

550 000 €

464 509 £

591 195 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tradiční horské chaty v korutanském stylu v rekreační rezidenci v Rattendorfu v blízkosti lyžařského střediska Naassfeld a jezera Presseggersee. Jedná se o rekreační park s celkem 50 jednotkami.

POLOHA: Chalety se nacházejí v půvabné venkovské lokalitě s nádherným výhledem na Karnské Alpy jen 2,5 km (cca 4 minuty jízdy autem) od lyžařského areálu Nassfeld se 110 km sjezdovek. V areálu je také restaurace a parkoviště. Před areálem je zastávka skibusu. Chalety jsou také vzdáleny pouhých 15 minut od koupacího a rekreačního jezera Pressegger See, pouhých 25 km od Weissensee nebo 30 minut od Millstättersee. V bezprostřední blízkosti se nachází různá golfová hřiště a jezdecké areály nebo nespočet turistických a cykloturistických tras.

NEMOVITOST: Chalety jsou navrženy jako dvojdomky a jejich plocha činí přibližně 75 m2 na jednu jednotku, respektive polovinu dvojdomu. Plocha pozemku je cca 250 m2. Dispozičně se domy skládají v přízemí z prostorného obývacího pokoje s otevřenou kuchyní v kombinaci s rohovou lavicí v jídelním koutě, dále je zde toaleta nebo eventuálně koupelna a toaleta. V prvním patře jsou pak 2 ložnice a koupelna nebo 3 ložnice a samostatná toaleta. Dvě větší ložnice v prvním patře mají přístup na balkon. Kuchyně je vybavená myčkou, mrazákem a indukční varnou deskou. Chaty jsou dodávány na klíč včetně kompletního vybavení a nábytku. Všechna okna a dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních antracitových plastových rámů s trojitým izolačním sklem. Vytápění je centrálně řízeno moderním peletovým systémem, na který jsou všechny chaty napojeny. Všechny chaty jsou orientovány na jih, takže mají vždy dostatek slunce.Momentálně jsou zde na prodej 2 chalety, které jsou prodávan jako celek za 550 000 EUR.

UŽITÍ: Chalety jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním. Vzhledem k tomu, že jedná se o perfektní prostředí s dobrou infrastrukturou pro zimní i letní dovolenou, pohybuje se výnos z pronájmu okolo 4,5%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247