Zpět na výpis

Chalety v rekreační rezidenci blízko Nassfeldu

2-3
ID: AT0288

Nádherné horské domy v rekreační rezidenci doslova jen pár minut jízdy autem nebo skibusem, který staví přímo u rezidence, od lyžařského areálu Nassfeld...

Čtěte více

6 658 231 Kč - 7 058 825 Kč

272 599 € - 289 000 €

237 252 £ - 251 526 £

289 086 $ - 306 479 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tradiční horské chaty v korutanském stylu v rekreační rezidenci v Rattendorfu v blízkosti lyžařského střediska Naassfeld a jezera Presseggersee. Jedná se o rekreační park s celkem 50 jednotkami.

POLOHA: Chalety se nacházejí v půvabné venkovské lokalitě s nádherným výhledem na Karnské Alpy jen 2,5 km (cca 4 minuty jízdy autem) od lyžařského areálu Nassfeld se 110 km sjezdovek. V areálu je také restaurace a parkoviště. Před areálem je zastávka skibusu. Chalety jsou také vzdáleny pouhých 15 minut od koupacího a rekreačního jezera Pressegger See, pouhých 25 km od Weissensee nebo 30 minut od Millstättersee. V bezprostřední blízkosti se nachází různá golfová hřiště a jezdecké areály nebo nespočet turistických a cykloturistických tras.

NEMOVITOST: Chalety jsou navrženy jako dvojdomky a jejich plocha činí přibližně 75 m2 na jednu jednotku, respektive polovinu dvojdomu. Plocha pozemku je cca 250 m2. Dispozičně se domy skládají v přízemí z prostorného obývacího pokoje s otevřenou kuchyní v kombinaci s rohovou lavicí v jídelním koutě, dále je zde toaleta nebo eventuálně koupelna a toaleta. V prvním patře jsou pak 2 ložnice a koupelna nebo 3 ložnice a samostatná toaleta. Dvě větší ložnice v prvním patře mají přístup na balkon. Kuchyně je vybavená myčkou, mrazákem a indukční varnou deskou. Chaty jsou dodávány na klíč včetně kompletního vybavení a nábytku. Všechna okna a dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních antracitových plastových rámů s trojitým izolačním sklem. Vytápění je centrálně řízeno moderním peletovým systémem, na který jsou všechny chaty napojeny. Všechny chaty jsou orientovány na jih, takže mají vždy dostatek slunce.

UŽITÍ: Chalety jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním. Vzhledem k tomu, že jedná se o perfektní prostředí s dobrou infrastrukturou pro zimní i letní dovolenou, pohybuje se výnos z pronájmu okolo 4,5%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247