Zpět na výpis

Apartmán ve vile s výhledem na jezero, Faggeto Lario

2 ano
ID: IT0404

Zcela samostatný apartmán s vlastní zahradou se nachází v rodinné vile na východním břehu jezera Como. Novým majitelům nabídne dechberoucí výhled na jezero…

Čtěte více

5 558 925 Kč

235 000 €

201 900 £

252 885 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento hezký apartmán se nachází v prvním patře samostatného rodinného domu s pouze dvěma bytovými jednotkami na východním břehu jezera Como ve Faggeto Lariu. Každý byt má svůj vlastní vchod a nezávislé topení. Prostorný apartmán má krásný výhled na jezero a zahradu s kamennou přístavbou. Plocha bytu je 140 m². Apartmán má vstupní halu, obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice, koupelnu a 2 balkony. K bytu dále patří 2 pokoje a koupelna k rekonstrukci v přízemí domu. Apartmán je celkově ve velmi dobrém stavu. Ideální místo k pohodovému odpočinku!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247