Zpět na výpis

Apartmán ve vile s výhledem na jezero, Faggeto Lario

2 ano
ID: IT0404

Zcela samostatný apartmán s vlastní zahradou se nachází v rodinné vile na východním břehu jezera Como. Novým majitelům nabídne dechberoucí výhled na jezero…

Čtěte více

5 795 100 Kč

235 000 €

209 755 £

226 681 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento hezký apartmán se nachází v prvním patře samostatného rodinného domu s pouze dvěma bytovými jednotkami na východním břehu jezera Como ve Faggeto Lariu. Každý byt má svůj vlastní vchod a nezávislé topení. Prostorný apartmán má krásný výhled na jezero a zahradu s kamennou přístavbou. Plocha bytu je 140 m². Apartmán má vstupní halu, obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice, koupelnu a 2 balkony. K bytu dále patří 2 pokoje a koupelna k rekonstrukci v přízemí domu. Apartmán je celkově ve velmi dobrém stavu. Ideální místo k pohodovému odpočinku!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247