Zpět na výpis

Apartmán u Flachau bez povinného pronájmu - rarita!

1
ID: AT0321

Jedinečná nabídka apartmánu na prodej bez povinného pronájmu ve vyhledávané a skvěle vybavené lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt (Ski Amadé).

Čtěte více

13 667 355 Kč

549 000 €

463 929 £

588 501 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán s 1 ložnicí v top lyžařské oblasti s jedinečnou atmosférou a bez povinného pronájmu - RARITA! Apartmán se nachází v obci Reitdorf, jen pár minut od střediska Flachau, Altenmarkt nebo Wagrain a tedy i od lanovek.

POLOHA: Apartmán je situován v obci Reitdorf, jen pár jízdy od lanovek ve Flachau, Altenmarktu, Wagrain nebo dokonce Zauchensee. Reitdorf je menší obec v oblasti Pongau. Lyžařský areál Flachau s napojením na Wagrain, Altenmarkt, Zauchensee/Flachauwinkel nebo Alpendorf nabízí celkem 210 km vždy perfektně upravených sjezdovek, od mírných modrých, přes dlouhé a točité červené až po náročné černé. Během celého dne jezdí skibus mezi jednotlivými částmi střediska. Areál je součástí oblasti Ski Amadé, která se může pochlubit 760 km dokonale udržovaných sjezdovek a spolehlivými sněhovými podmínkami. Díky skvělému spojení a velkolepé nedotčené přírodě je oblast stejně oblíbená i v létě a nabízí širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit včetně plavání, tenisu, golfu, pěší turistiky a cyklistiky.

NEMOVITOST: Byt o rozloze cca 64 m² má otevřený obývací pokoj s dostatkem místa pro kuchyň. Dále je zde ložnice, koupelna s bezbariérovým sprchovým koutem a s WC. Samozřejmostí je také samostatné WC pro hosty. Dále má byt 2 balkony s nádherným výhledem na okolní sjezdovky a hory. Díky dobré dispozici bytu by zde bylo možné vybudovat druhou ložnici. Budova, ve které se byt nachází, disponuje saunou, prádelnou se sušičkou a lyžárnou.

UŽITÍ: Apartmán je bez povinnosti pronájmu turistům, majitelé jej mohou používat k volnočasovému bydlení.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247