Zpět na výpis

Apartmán na horách bez povinného pronájmu, Bad Gastein

1
ID: AT0301

Apartmán s jednou ložnicí v původním stavu, nicméně jen pár minut od centra lázeňského letoviska Bad Gastein a bez povinnosti pronájmu turistům...

Čtěte více

7 344 025 Kč

295 000 €

249 288 £

316 226 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Třípokojový rekreační byt se nachází na slunném místě nedaleko centra Bad Gasteinu.

POLOHA: Apartmán se nachází cca 10-15 minut chůze od centra Bad Gastein, světoznámého lázeňského městečka. Centrum obce je vybaveno obchody, restauracemi či kavárnami. Město a okolí nabízí širokou nabídku volnočasových aktivit s lyžařskými vleky Stubner a Graukogel a termálními lázněmi Felsentherme v centru obce, nebo dobře dostupným golfovým hřištěm. Malebné údolí Gastein se nachází jižně od Salcburku a je tvořeno 3 malebnými alpskými městečky a 4 lyžařskými areály, které patří k nejkrásnějším v rakouských Alpách. Celá oblast, která nabízí 220 kilometrů upravených lyžařských tratí a kde dopravu na ně zajišťuje 43 moderních lanovek a vleků, vznikla propojením oblasti Stubnerkogel s Angertalem a Schlossalmem, dále propojením Dorfgasteinu s údolím Grossarl za pomoci tzv. lyžařské houpačky. Celá lokalita je navíc součástí lyžařské oblasti Ski Amadé, která pod jednou permanentkou pokrývá přes 760 km sjezdovek.

NEMOVITOST: Dobře udržovaný mezonetový apartmán (69 m²) ve 2. patře se samostatným přístupem zvenčí se nachází v řadovém komplexu domů, který byl postaven v letech 1970-1972. Konstrukce komplexu odpovídá roku výstavby - byt je plně zařízený a vybavený, má dřevěné dýhované dveře, dřevěná okna, podlahy s koberci, původní kuchyňskou linku ale s novými elektrospotřebiči. V listopadu 2023 proběhla výměna vstupních dveří a oken v ložnici, obývacím pokoji a kuchyni. Dispozičně je rozdělen na vchod, obývací pokoj, kuchyni, 1 ložnici, komoru a lodžii/balkon. Byt má plynové ústřední topení. K bytu patří kryté parkovací stání.

UŽITÍ: Apartmán je bez povinného pronájmu turistům - velká rarita!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247