Zpět na výpis

Apartmán bez povinnosti pronájmu, Hauser Kaibling

3
ID: AT0319

Nádherný, moderní a špičkově vybavený penthouse v krásné rezidenci jen 200 metrů od lanovky ve vyhledávané lyžařské oblasti Schladming...

Čtěte více

37 342 500 Kč

1 500 000 €

1 267 566 £

1 607 927 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný penthouse s krásným výhledem do krajiny pouhých 200 metrů od lyžařského vleku v areálu Hauser Kaibling, který je součástí lyžařského střediska Schladming.

POLOHA: Lyžařská oblast Schladming nabízí 123 km komfortně propojených a vždy skvěle udržovaných sjezdovek. Navíc je součástí rozsáhlé oblasti Ski Amadé s celkem 760 km sjezdovek, z nichž většina je dostupná autem během několik málo minut. Schladming je vyhlášené a vcelku velké štýrské středisko situované doprostřed horské scenérie pod ledovcem Dachstein s mnoha vodopády a nedotčenými alpskými jezery a s širokou nabídkou letních i zimních aktivit. Mezi oblíbené aktivity patří adrenalinové sporty jako paragliding nebo horolezectví na via ferratách. Tato lokalita slibuje solidní potenciál růstu cen a vysokou obsazenost turistických pronájmů, a je tedy výbornou příležitostí k investici na rostoucím trhu s alpskými nemovitostmi.

NEMOVITOST: Penthouse nabízí maximální pohodlí a styl o celkové ploše 146,80 m². Tento prostorný moderní byt má celkem 4 místnosti, včetně 3 prostorných ložnic, a působivý otevřený obývací pokoj s jídelnou s krbovými kamny, velkými okny a moderní, skvěle vybavenou kuchyní. Dostatek prostoru a soukromí nabízejí také 3 koupelny a další WC pro hosty. Prostorný balkon o rozloze 26,22 m² je pak ideálním místem k relaxaci na čerstvém vzduchu a nabízí nádherný výhled. Byt má také vlastní saunu. Kromě toho je obyvatelům budovy k dispozici společné wellness centrum, kde je k dispozici majitelům další vybavení pro relaxaci a odpočinek. K bytu patří 2 parkovací místa. Byt se prodává kompletně zařízený.

UŽITÍ: Byt je určen k volnočasovému bydlení, není tedy povinné jej pronajímat turistům.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247