Zpět na výpis

Vila přímo u moře nedaleko Zadaru

3 1 ano
ID: CH0083

Plně zařízená vila s pláží a soukromým kotvištěm nabízí krásný výhled na moře. Součástí vily je také vyhřívaný bazén. Vila se nachází poblíž Zadaru.

Čtěte více

40 680 750 Kč

1 650 000 €

1 439 823 £

1 630 883 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná plně zařízená vila se nachází na pláži a nabízí i soukromé kotviště pro loď. Vila má 3 ložnice, 3 koupelny, 2 kuchyně, z nichž jedna je venkovní s grilem a každý pokoj má výhled na moře. Celková plocha pozemku je 1000 m2 a 240 m2 je obytné plochy. Vše je elektricky nastavitelné od vytápění, které se provádí pomocí pelet, až po klimatizaci, solární panely, alarm nebo chlazení. Vila je vybavena vysoce kvalitními materiály, jako jsou přírodní kameny. Vyhřívaný bazén s masážní funkcí je také součástí nemovitosti. Vila se nachází poblíž Zadaru.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247