Zpět na výpis

Luxusní penthouse s krásným výhledem u Lerici v Ligurii

3 ano 250m
ID: IT0776

Úžasný luxusně vybavený podkrovní byt s výhledem na moře v Ligurii

Čtěte více

20 105 500 Kč

790 000 €

667 004 £

916 636 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji luxusní penthouse vybavený v elegantním italském stylu nalézající se v exkluzivní oblasti Tellaro, nedaleko známého městečka Lerici a jen 250 metrů od moře. Dominantou podkrovního apartmánu je obrovská střešní terasa o výměře 88m2 s nádherným výhledem na Golfo dei Poeti, ostrov Palmaria a městečko Portovenere.

Penthouse se nachází ve třetím a čtvrtém (posledním) patře malého paláce. Velký obývací pokoj se táhne přes obě patra, nižší část je zařízena jako jídelna a vyšší úroveň jako salón se vstupem na terasu. Součástí apartmánu jsou dále 3 ložnice, 2 koupelny (jedna s hydromasážní vanou a jedna se sprchou) a sauna. Celková plocha nemovitosti je asi 148m2, takže nabízí dostatek prostoru jak na dovolenou, tak na dlouhodobý pobyt. Byt je moderně vybaven, je zde topení v podlaze, dvojitá okna, klimatizace, parkety. Je možné si pronajmout podzemní garáž za asi 450eur za rok.

Toto je velmi prestižní nemovitost na úchvatném místě v perfektním stavu, je tedy možné ji ihned využívat. Ideální pro ty, kteří hledají řešení "na klíč" bez starostí a nutných úprav.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247