Zpět na výpis

Luxusní penthouse s krásným výhledem u Lerici v Ligurii

3 ano 250m
ID: IT0776

Úžasný luxusně vybavený podkrovní byt s výhledem na moře v Ligurii

Čtěte více

21 337 900 Kč

790 000 €

724 891 £

927 412 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji luxusní penthouse vybavený v elegantním italském stylu nalézající se v exkluzivní oblasti Tellaro, nedaleko známého městečka Lerici a jen 250 metrů od moře. Dominantou podkrovního apartmánu je obrovská střešní terasa o výměře 88m2 s nádherným výhledem na Golfo dei Poeti, ostrov Palmaria a městečko Portovenere.

Penthouse se nachází ve třetím a čtvrtém (posledním) patře malého paláce. Velký obývací pokoj se táhne přes obě patra, nižší část je zařízena jako jídelna a vyšší úroveň jako salón se vstupem na terasu. Součástí apartmánu jsou dále 3 ložnice, 2 koupelny (jedna s hydromasážní vanou a jedna se sprchou) a sauna. Celková plocha nemovitosti je asi 148m2, takže nabízí dostatek prostoru jak na dovolenou, tak na dlouhodobý pobyt. Byt je moderně vybaven, je zde topení v podlaze, dvojitá okna, klimatizace, parkety. Je možné si pronajmout podzemní garáž za asi 450eur za rok.

Toto je velmi prestižní nemovitost na úchvatném místě v perfektním stavu, je tedy možné ji ihned využívat. Ideální pro ty, kteří hledají řešení "na klíč" bez starostí a nutných úprav.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247