Zpět na výpis

Super luxusní designová vila kousek od moře v Ligurii

4 500m
ID: IT0730

Jen pro nejnáročnější klientelu: Na prodej je tato dechberoucí vila v přímořském letovisku Marina di Andora v Ligurii postavená známým architektem. Možná sleva!

Čtěte více

46 607 400 Kč

1 890 000 €

1 603 006 £

1 998 602 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní a doslova dechberoucí nemovitost v prestižní lokalitě v oblasti Pinamare u Marina di Andora, krásného přímořského letoviska v Ligurii. Tato exkluzivní a velmi originální vila byla nedávno zrekonstruována za pomocí špičkového architekta v moderním italském stylu a nyní nabízí sofistikovaný prostor vevnitř i venku, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Rezidenční čtvrť Pinamare nabízí naprosté soukromí a spoustu zeleně a vila stojí na výhodném místě jen pár minut chůze na pláž Rocce di Pinamare. Vila se rozkládá na jednom podlaží a má celkovou výměru asi 410m2. Dominuje jí velký obývací pokoj s napůl propojenou kuchyní, odkud je vchod na dvůr, kde najdete venkovní kuchyni. Obě kuchyně jsou vybaveny nejmodernějšími spotřebiči exkluzivních italských značek a nejnovější technikou. Uprostřed vily se nalézá atrium s fontánkou a proskleněnou střechou, okolo kterého jsou vchody do jednotlivých ložnic a koupelen. Prostor je zde opravdu promyšlen do posledního centimetru - ložnice mají walk-in šatníky a přímý východ do zahrady. Vše je vybaveno technologií smarthome. Venkovní prostor byl také velmi nápaditě řešen. V rozlehlé zahradě najdete olivovníky, citrusové stromy a vinnou révu. Součástí zahrady je také finská sauna, jacuzzi a příjemný relaxační prostor na střeše vily s pískem a oblázky. Marina di Andora se nalézá jen 1.5h od letiště v Nice nebo asi 11h jízdy autem z Prahy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247